Konkurs fotograficzny

Regulaminy, ogłoszenia, współpraca, newsy z życia forum...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Konkurs fotograficzny

Post autor: Ursus »

Z racji tego, że chcielibyśmy ruszyć coś z tym konkursem to zakładam osobny temat :)

Oto kilka wcześniejszych wypowiedzi:
rafal napisał/a:
Myśle o nowym konkursie wakacyyjnym na fajną fotkę wykonaną współcześnie ale o tematyce retro sprzęt. Głosowali by zarejestrowani na RT. Nagroda też była by ciekawa. Roztrzygnięcie konkursu było by po wakacjach. Ale musze ten temat jeszcze omówic z Pawłem.
rafal napisał/a:
Maszyny jak najbardzie wskazane solo lub z traktorem. Pomysłowośc i fantazja przy robieniu zdjęc jak nabardziej wskazana. ;)
Pozdr.
Ursus napisał/a:
Czemu? Przecież wcale nie trzeba będzie wysyłać fotki swojego sprzętu, ale np. zrobioną na jakiejś imprezie. Tak mi się wydaje, choć to wymaga jeszcze przedyskutowania.
Szczepan-1990 napisał/a:
A mogę się wprosić z RS? :) Pomysł jak dla mnie bomba :)
Ursus napisał/a:
Do konkursu fotki RSa mile widziane :) Jednak jeśli chcesz wrzucić tutaj fotki swojego RSa to nie - lepiej w dziale Nośniki narzędzi :)
Ursus napisał/a:
Nie, fotka z ksiązki nie może brać udziału. Tylko fotki zrobione przez uczestników konkursu. Dopracujemy cały regulamin, ale konkurs rozpocznie się najprawdopodobniej w czerwcu więc jeszcze jest czas. Narazie to tylko taki pomysł padł, a że jest zainteresowanie to postaramy się zrobić taki konkurs :)
Jacek ze Skansena napisał/a:
Jeszcze jedno pytanko. Czy musi fotka być zrobiona w tym czasie czy np. wcześniej?
rafal napisał/a:
No nad tym się zastanawiamy ale chyba będą mogły byc to fotki wczesniejsze, bo konkurs wakacyjny oznacza że będzie trwał w czasie wakacji. Jeśli ktoś ma fajne zdjęcia z wczesniejszego okresu to szkoda było by ich nie pokazac. Jeszcze roztrzygniemy czy ma byc nadesłane jedno czy np. trzy.



Myślę, że to dobry czas by sprecyzować dokładnie zasady konkursu i wystartować z nim ;)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: rafal »

Start konkursu 1 lipca. Zakończenie 31 sierpnia. W tym czasie można bedzie nadsyłac fotografie zabytkowego sprzetu wykonane samodzielnie.
Nagroda jest ciekawa. Wieczorem podam.
Awatar użytkownika
piotr31
Posty: 545
Rejestracja: 07 sty 2008, 22:59

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: piotr31 »

Vistula nadaje się .Jak się uda to 2 będą kosić na jednym polu :D
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: rafal »

Oto nagroda:). Model ciagnika Zetor Super 50, w skali 1:43.

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

zwycięzcę wyłonimy przez głosy które bedzie mozna oddawac pod każdym zdjęciem.Ale to jeszcze ustalimy. Technicznie nad tym bedzie czuwał nasz admin.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: Jacek ze Skansena »

O ja cię nie mogę. Spróbuję chociaż zastartować. To jest piekna nagroda. Bierzcie się do roboty ludzie.
Awatar użytkownika
przemekprzemek2
Posty: 218
Rejestracja: 20 lut 2008, 21:14

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: przemekprzemek2 »

a film można nagrać w ramach konkursu,
a tych zdjęć ile można maksymalnie wysłać?
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: Jacek ze Skansena »

Ja myślę, że jedno wybrane przez ciebie i wtedy Szefostwo zadecyduje. A może trzy. Paweł podaj dokładnie ilość bo faktycznie nie wiemy.
Awatar użytkownika
olowaty
Posty: 674
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:17

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: olowaty »

Nie no nagroda luksus! Aż dopinguje żeby się wziąć w garść.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: Ursus »

Filmik to nie do tego konkursu niestety :P
A odnośnie ilości zdjęć - hmmm... narazie nie wiem dokładnie. Róbcie dużo, a my postaramy się w poniedziałek podać informację ile można ich wysłać - wtedy dopiero będę miał okazję skontaktować się z Rafałem.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: rafal »

Myślę żeby zdpingowac naszych artystów fotografików ograniczymy liczbę do jednego zdjęcia. Chodzi o to żeby fotka była przemyslana a nie przypadkowa w serii kliknięc migawki. Podobnie było kiedyś w erze przed fotografią cyfrową. Film miał 24 klatki trzeba było się zastanowic jak zrobic zdjęcie żeby nie zmarnowac cennego miejsca. Dzis jest inaczej bo technika daje nam dużo większe mozliwosci gromadzenia zapisu ale mniej się staramy robic dobre zdjęcia. Dlatego zgadzam sie z Jackiem jedno wybrane zdjecie.
Oceniac bedą oczywiście ogladający.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: Jacek ze Skansena »

No to wszystko jasne. Jedna fotka i czekamy na koniec konkursu. Ja poczekam na Wilkowice lub coś wcześniej może się uda.
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: rafal »

Retrotraktorzyści od dziś 01. lipca start konursu. Zakończenie 31 sierpnia. Do tego czasu można nadsyłac fotki na adres Pawła lub mój.
Życzymy wielu satysfakcji przy wyszukiwaniu obiektów i fotografowaniu.
Powodzenia ! :)
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: Ursus »

Tak więc proszę nadsyłać fotki na adres:
[mail]konkurs@retrotraktor.pl[/mail]

Czekamy na fotki :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
M
Posty: 16
Rejestracja: 17 cze 2007, 13:04

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: M »

Bardzo ładna nagroda. Zbieram takie modele , wprawdzie nieco młodszych ciągników , wózków widłowych. Jeśli czas pozwoli to spróbuję wysłać jakąś fotkę.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: Ursus »

Ok, mam Twoją fotkę. Czekamy na kolejne.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
klusek-rolnik
Posty: 622
Rejestracja: 20 lis 2007, 13:03

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: klusek-rolnik »

Ja też sie coś postaram zeby wziąć udział w konkursie... zetorek fajna nagroda...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: Ursus »

Już nie ma więcej chętnych ?? :D
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
krzmaz7
Posty: 411
Rejestracja: 27 lip 2008, 10:49

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: krzmaz7 »

Ja jestem chętny i już wysłałem zdjęcie, mam nadzieję że dojdzie.
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: rafal »

No smiało śmiało , nie ma się czego bac , to przed wszystkim zabawa. Bardzo licze na nowych Retrortrakorzystów , może zagrzeją do działania tych starych wyjadaczy;)
Awatar użytkownika
krzmaz7
Posty: 411
Rejestracja: 27 lip 2008, 10:49

RE: Konkurs fotograficzny

Post autor: krzmaz7 »

Wysłałem zdjęcie na adres konkurs@retrotraktor.pl. Czy mogę dostać potwierdzenie, że moja fotka doszła?
ODPOWIEDZ