Przedstawiciele regionalni RT

Regulaminy, ogłoszenia, współpraca, newsy z życia forum...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Przedstawiciele regionalni RT

Post autor: Ursus »

Przy okazji tematu o II Swarzędzkich Spotkaniach z Tradycją i Techniką wpadłem na pomysł stworzenia tego tematu.
Co prawda imprez o charakterze ogólnopolskim jest jeszcze ciągle bardzo mało, ale bardziej regionalnych i o mniejszym zasięgu jest coraz więcej. Chodzi mi oczywiście o imprezy z udziałem staroci rolniczych ;)
Aktualnie relacjami na RT zajmuje się bardzo wąskie grono osób. Pomimo, że mieszkają w różnych miejscach Polski to nie na każdą imprezę, tymbardziej mniejszą, uda się dojechać.
Proponuję więc w tym temacie, aby wpisywali się Retrotraktorzyści, którzy mają ochotę pomóc w rozbudowie RT :) Otóż jeśli posiadacie aparat (najlepiej cyfrówke), dobre chęci i macie możliwość dojazdu na imprezy w Waszym regionie to wpisujcie się :)

Zacznę od siebie ;) Z racji tego, że nie jestem jeszcze zbyt mobilny to mogę odwiedzić imprezy w rejonie Wrocławia lub Legnicy, bliższe w rejonie woj. dolnośląskiego, południową część woj. wielkopolskiego.


Aktualnie najbardziej potrzebna jest osoba, która mogłaby reprezentować RT na II Swarzędzkich Spotkaniach z Tradycją i Techniką dina 6 lipca (niedziela) w Swarzędzu. Ma ktoś taką możliwość?
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
olowaty
Posty: 674
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:17

RE: Przedstawiciele regionalni RT

Post autor: olowaty »

Jak wszystko dobrze pójdzie to będę na zlocie w Holandii. W zeszłym roku byłem ale w niedziele o 12tej i już się wszyscy zawijali. W tym roku znów szykuje mi się wyjazd do pracy, ale nie bójcie się. Internet jest wszędzie.
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Przedstawiciele regionalni RT

Post autor: rafal »

dzieki Olo :), coś mi się wydaje że będziesz naszym zgranicznym korespondentem. W Panningen jest co oglądać i pokazywać.

Generalnie jeśli ktoś w kraju byłby chętny na naszego korespondenta a nie dysponuje aparatem cyfrowym to mogą też być zdjęcia wykonane z telefonu przynajmniej 2,0mpx.
Awatar użytkownika
SEBRIGHT
Posty: 2556
Rejestracja: 23 sty 2007, 13:27
Lokalizacja: Dobra (Małopolskie)

RE: Przedstawiciele regionalni RT

Post autor: SEBRIGHT »

Ja mogę odwiedzić imprezy w regonie małopolski i górnego śląska.
Do Swarzędza mam zdecydowanie za daleko.
Zetor 25K - 1953; Dolpima PS290 - 1988 (chyba); Dezamet ... - 1988; Żuk A06 - 1980; MF70 - 1980 i 1989; HakoTrac T6 - 1963; Dzik 2 - 1969; Ursus C-355 - 1972; Hakotrac T8 - 1965;
M
Posty: 16
Rejestracja: 17 cze 2007, 13:04

RE: Przedstawiciele regionalni RT

Post autor: M »

Szkoda ,że w moim regionie nie odbywają się takie imprezy. Chętnie bym się wybrał i zamieścił relację fotograficzną.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Przedstawiciele regionalni RT

Post autor: Jacek ze Skansena »

M w twoim rejonie to znaczy gdzie?
ODPOWIEDZ