Skansen Górki Małe

Opisy muzeów, skansenów itd.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12213
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Skansen Górki Małe

Post autor: Ursus »

piter7011 napisał/a:
Witam kilka dni temu wróciłem z krótkiego wypoczynku w Wiśle i przy okazji odwiedziłem fajne miejsce w miejscowości Górki Małe taki skansen mają tam dość dużo eksponatów warto wjechać i pooglądać zrobiłem kilka zdjęć ale oglądania na jeden dzień polecam naprawdę warto .
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
widelec77
Posty: 1032
Rejestracja: 24 wrz 2016, 23:42

RE: Skansen Górki Małe

Post autor: widelec77 »

W jakim to wojewodztwie jest?
Ciekawa ekspozycja.
grzegorz
Posty: 109
Rejestracja: 15 sie 2011, 22:28

RE: Skansen Górki Małe

Post autor: grzegorz »

Byłem kilka razy w Wiśle i nie znalazłem tego skansenu, ciekawe miejsce.
Wisła w województwie śląskim. Widzę w galerii naszego Kolegi że odwiedził także "Rdzawe diamenty" w Ustroniu.
piter7011
Posty: 178
Rejestracja: 28 gru 2009, 0:14

RE: Skansen Górki Małe

Post autor: piter7011 »

widelec77 napisał/a:
W jakim to wojewodztwie jest?
Ciekawa ekspozycja.
.........................................................................................................................................................................................................................Byłem w Wiśle ale znalazłem to z broszurki o ciekawych miejscach w okolicy jadąc z Ustronia na Brenne a ,,Rdzawe Diamenty ''w Ustroniu też bardzo ciekawe jeśli ktoś lubi bardzo stare motocykle Piter
piter7011 napisał/a:
widelec77 napisał/a:
W jakim to wojewodztwie jest?
Ciekawa ekspozycja.
.........................................................................................................................................................................................................................Byłem w Wiśle ale znalazłem to z broszurki o ciekawych miejscach w okolicy jadąc z Ustronia na Brenne . Mają też swoją strone ,,Chlebowa chata '' a ,,Rdzawe Diamenty ''w Ustroniu też bardzo ciekawe jeśli ktoś lubi bardzo stare motocykle Piter
ODPOWIEDZ