Re: Ursus C-4011 1966r.
: 24 cze 2026, 21:21
Dajesz, dajesz
Pytanie,
otwory w obudowie tylnego mostu, którymi wychodzą pręty, cięgła do ręcznego i blokady, u Ciebie są dwa okrągłe (z prawej) jeden z lewej, ale małe.
U mnie mam po jednym okrągłym, ale większe , były tez kwadratowe, czy prostokątne....
Jest tu jakaś zasadność rocznikowa itp?
Pytanie,
otwory w obudowie tylnego mostu, którymi wychodzą pręty, cięgła do ręcznego i blokady, u Ciebie są dwa okrągłe (z prawej) jeden z lewej, ale małe.
U mnie mam po jednym okrągłym, ale większe , były tez kwadratowe, czy prostokątne....
Jest tu jakaś zasadność rocznikowa itp?