Strona 1 z 1

RE: Triumpf - silnik stacjonarny

: 14 sty 2010, 17:38
autor: ihc 64
Trochę dziwne pytanie odnośnie do czego służył :|. Skoro posiada koło pasowe , to służył do napędu wszelkiego rodzaju maszyn za pomocą pasa :)

RE: Triumpf - silnik stacjonarny

: 15 sty 2010, 7:45
autor: Jacek ze Skansena
Mi to wygląda na Slavię

RE: Triumpf - silnik stacjonarny

: 17 sty 2010, 21:01
autor: Jacek ze Skansena
Podwozie to toczka w toczkę Slawia.

RE: Triumpf - silnik stacjonarny

: 17 sty 2010, 22:04
autor: minimax7
a z którego roku moze byc ten silnik?? ( mało ważne czy Slawvia czy nie, chodzi mi o rok_ -- czy ktoś jest w stanie mi pomóc, ??

RE: Triumpf - silnik stacjonarny

: 06 lut 2010, 17:51
autor: vauxhall
Witam
dla zainteresowanych-Slavia jest kopia Triumfa,bylem zaskoczony widzac w Anglii na festynie Tresher s Day kilka Triumfow napedzajacych mlocarnie,nie szukalem zbytnio wiecej informacji na ten temat ale wlasciciel twierdzil ze bardzo duzo tych silnikow wyexportowano,oraz sprzedano licencje.porownalem kilka podzespolow slavii i triumfa -sa wzajemnie wymienne.Rowniez istnieja dwie wersje triumfa-okolo 8konny i 12 konny tak jak slavia,rowniez wersja 2 -cylindrowa

RE: Triumpf - silnik stacjonarny

: 06 lut 2010, 20:27
autor: minimax7
Witam. po dokładnym wpatrzeniu sie widac, ze ten silnik ma 9 koni mocy, Jeśli byłby Ktoś zainteresowany takim silnikiem to mogę odsprzedac, :)