Strona 1 z 1

Jaki rozrusznik do c-325.

: 10 cze 2007, 14:28
autor: Deleted_User
Witam.

Czy posiada ktoś z was rozrusznik do c-325?? JAk tak to prosił bym o szczegółowe fotki. Bardzo prosze. A nadaje sie jakiś inny rozrusznik?? Może od żuka??? Bo słyszałem że tak. W tej chwili mam rozrusznik bodajże od c-328. Muszą być podkładki między rozrusznikiem a silnikiem. Ale i tak coś jest nie tak bo słychać przy odpalaniu straszny dzwięk zembantek :( brrrrrrrrryyyyyyy...... cy ktoś wie co moze sie dziać. Nie zapomnijcie o zdjęciach!!

RE: Jaki rozrusznik do c-325.

: 11 cze 2007, 12:18
autor: Jacek ze Skansena
C 25 i C 28 mają taki sam rozrusznik. Na Alegro jest gosć, który sprzedaje takie rozruszniki po 150 zł. Ja za swój musiałem dać więcej. Potem goscia gdzieś znalazłem ale nie pamiętam gdzie.

RE: Jaki rozrusznik do c-325.

: 14 cze 2007, 22:26
autor: Deleted_User
Masz moze link do gościa, e-mail, lub coś podobnego, by sie z nim skontaktować????

RE: Jaki rozrusznik do c-325.

: 03 lip 2007, 15:53
autor: Wiesiek
Powiedzcie mi jak wzmocnic rozrusznik do C325 bo mój po remoncie silnika nawet go nie przełamie mimo nowych aku mam ochote zalozyc cos mocniejszego bo w tej sytuacji niszczy sie sam rozrusznik i jeszcze akumulatory a rozrusznik do c325 podejdzie od zuka i warszawy