Zlot ciągników na Mazowszu

Rozmowy na temat zlotów i imprez
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

Jak na razie, to powoli trwają te zapisy ;)



Odnośnie tej rampy, to z tego co wiem, najbliższa jest ok. 8km od mojej wsi, tylko nie wiem czy by wam to pasowało? Bo jak nie to możemy bez problemu usypać górkę piachu ujeździć ciągnikiem, położyć podkłady i powinno wystarczyć chyba?
Niestety nie udało mi się porozmawiać z wójtem dłużej niż 2min, bo był zabiegany, ale pomysł popiera, i jak narazie zakładamy stowarzyszenie, członkowie są 16osób, a w piątek do sądu papierki zawieziemy. W najbliższym czasie, pojawi się strona internetowa na FB (podam link do niej jak będzie gotowa) i tam będą prowadzące na bierząco zapisy.
Teraz podastawowe pytanie, kto z was by przyjechał i jakim traktorem, bądź traktorami? Tylko jeszcze nie wiem, jak będzie z kosztami transportu, napewno będą finansowane, ale nie wiem w jakiej wysokości. Ale muszę wiedzieć ile z was przyjechało ? O nocleg u mnie nie trudno, tylko nie wiem też jak z jego finansowaniem będzie, bo w okolicy są 2-3 hotele, ale wszystkie obok trasy szybkiego ruchu ;)
Dlatego pytam jeszcze raz kto by 26.06 przyjechał z traktorem bądź traktorami?
Awatar użytkownika
Traktorek98
Posty: 343
Rejestracja: 30 lis 2012, 18:03

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Traktorek98 »

Ja tak jak pisaliśmy, zależy jak będzie z tym finansowaniem.
Chociaż myślę że raczej tak, zawsze bliżej niż na Wilkowice.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Jacek ze Skansena »

Ja zajadę tylko z Dzikiem tak jak do Pawła. Mam mało czasu , więc na trochę ale moge wspomóc.
Roman1313
Posty: 570
Rejestracja: 14 kwie 2010, 23:39

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Roman1313 »

Ja bym się skupił na potencjale lokalnym na tym poprzestał na raze
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

Jak na razie to z okolicy mam uzbierane ok. 15 ciągników, które przyjadą napewno :) no i +2 z RT to już 17 :) Ogółem ludzie u mnie w okolicy chętnie się deklarują, że przyjadą :) Cieszy mnie to bardzo :D
Aczkolwiek zapisy jeszcze trwają i serdecznie zapraszam na zlocik wszystkich, którzy mają chęć przyjechać ;)
Jak by kogoś to zainteresowało, to w mojej i w sąsiedniej wsi kręcono Kogel Mogel (dom Solskich i sklep) i pojawiły się plany, aby odegrać scenkę jak C360 (oryginał filmowy) wjeżdża z orkiestrą (tyle, że zamiast orkiestry Koło Gospodyń Wiejskich) ;) Natomiast w gminie kręcono komisariat z Rancza :)
W najbliższym czasie, zostanie utworzona strona na FB dotycząca zlotu (wkleje tu link jak będzie gotowa) ;)
Serdecznie zapraszam :) I pragnę przypomnieć, że zapisy jeszcze trwają ;)
Roman1313
Posty: 570
Rejestracja: 14 kwie 2010, 23:39

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Roman1313 »

Teraz se przypomniałem kolege Wisera z agrofoto, z kolegi to taki trochę bajkopisarz czy mam racje.
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

Na AF już hoho nie byłem. Ale z tym zlotem to na serio teraz jest. Od dawca zamną chodziła taka myśl, żeby coś takiego zrobić, ale dopiero tego roku, jakoś się temat rozkręcił czemu w okolicy takich zlotów nie ma. Zapytałem się tutaj z ciekawości czy ktoś by przyjechał, jak sie dowiedziałem że są chętni, to napisałem do wójta z tym pomysłem, a ten powiedział, że pomysł fajny i może to sfinansować. Więc czemu nie? Padło hasło, że organizujemy i tyle! Teraz mus doprowadzić do końca to wszystko :)
Tak że serdzecznie wszystkich zapraszam :)
Awatar użytkownika
MarekSkansen
Posty: 73
Rejestracja: 27 sie 2008, 9:37

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: MarekSkansen »

No to jak kwestia finansowa przyjazdu bo nie ukrywam że jestem zainteresowany mam skansen w Starych Budach 3 km od Żyrardowa także niedaleko by było tylko rozchodzi się o transport i w tedy jedziemy 5 10 ciągników i jazda*pray*
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

Mógł bym prosić, abyście mi napisali, ile wyniesie was transport? Bo muszę kosztorys zrobić i przedstawić wójtowi.
Awatar użytkownika
Traktorek98
Posty: 343
Rejestracja: 30 lis 2012, 18:03

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Traktorek98 »

Szczerze to nie wiem, ale myślę że jak byśmy jechali Żukiem z lawetą to ze 150zł.
Jeszcze nie wiem czy te finansowanie to tylko w jedna strone czy w obie? *clap*
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

Myśle że wójt się zgodzi w obie strony sfinansować. Tylko pytanie do reszty chętnych, ile was wyniesie transport?
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: drandrzej »

ogarnę się z tematem i dam znać . nasz zwyczajowy transport się sypnął , jest naczepa - nie ma konia , ale szukam dalej . jak miałby być C45 czy Lanz Bulldog to nie ucieknę od TIR-a . - ale wtedy mogą dojechać 3 ciężkie ciągniki .. Warto by w okolicy Wawy coś uczynić , WARKA była super - szkoda że nie ma kontynuacji - ale może klimat się trochę przeniesie
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

No ten zlot będzie niecałe 30km od Wawy ;) Jeśli zlot by wypalił w tym roku, to nie ukrywam, że będą duże szanse aby zlot był kontynuowany w przyszłości ;)
Jeśli mogli byście podać orientacyjnie cene transportu każdego z was, bo potrzebne mi jest to do kosztorysu :)
Awatar użytkownika
MarekSkansen
Posty: 73
Rejestracja: 27 sie 2008, 9:37

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: MarekSkansen »

Słuchaj co do transportu jeżeli masz tani transport w okolicy to załatw żeby przyjechał zabrał i odwiózł ja w tedy przyjadę charytatywnie ale transport spoczywa na tobie jeżeli się nie da to u mnie jest tylko drogi bo za przywiezienie 2 sztuk zechce w granicach 1500zł
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

No jak my swoją C-360 przyciągaliśmy to facet chciał 2zł od kilometra. Ale była laweta i do niej była przyczepiona przyczepka na której jechał traktor. Ale jak by pogadać z tym facetem, to jeden traktor np. Bociana to by wrzucił na lawete a drugi na przyczepkę. Czyli to by było jakieś 650-700zł. No bo do ciebie jest jakieś 80km, a on by musiał 4 razy tą trase pokonać. Tylko musze wizytówkę od tego faceta znaleźć ;)
Awatar użytkownika
MarekSkansen
Posty: 73
Rejestracja: 27 sie 2008, 9:37

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: MarekSkansen »

Ja jestem otwarty na propozycje
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

Uwaga! Podaję tutaj link do strony na której od dziś już są zapisy na "I Zlot Starych Ciągników na Mazowszu". Zapisać może się każdy kto chciałby przyprowadzić swój eksponat na ów zlot ;)
Użytkowników mający FB prosił bym aby pisali na PW strony na fb (oczywiście jeśli chcą przyjechać :) );) Jeśli ktoś nie posiada fb, a chce przyjechać na zlot, to proszę napisać mi tutaj na PW a ja go umieszczę na liście uczestników ;)
https://www.facebook.com/I-Zlot-Starych ... 36/?ref=hl
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Jacek ze Skansena »

No i gdzie ten link?
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

Już jest ;) Niestety link trzeba skopiować :(
Awatar użytkownika
Marcin125p
Posty: 886
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:31
Lokalizacja: Koszkowo (w PGS :-) )

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Marcin125p »

wisera napisał/a:
Już jest ;) Niestety link trzeba skopiować :(
Nie trzeba kopiować :) Dodałem url i link jest klikalny *tup*
RATUJMY LEGENDY NASZYCH PÓL I DRÓG
ODPOWIEDZ