Zetor Tractor Show

Rozmowy na temat zlotów i imprez
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12234
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Zetor Tractor Show

Post autor: Ursus »

marek napisał/a:
Przepraszam za to naiwne pytanie ,ale w tym Śmiglu to będzie pokaz tylko nowych ciągników czy też starych bo na stare bym się wybrał.o_O
Nikt tego nie wie póki co. Na pewno pomarańczowy Zetorek z muzeum fabrycznego będzie. Już dla niego warto być.
vauxhall napisał/a:

Witam.Bede w Smiglu na tym Show,jesli jeszcze ktos sie deklaruje to
prosze o kontakt na pw.(nr tel.)
Pozdrawiam.
Ja będę. Mój nr masz :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Marcin125p
Posty: 886
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:31
Lokalizacja: Koszkowo (w PGS :-) )

RE: Zetor Tractor Show

Post autor: Marcin125p »

No to w czwartek szukamy się w Śmiglu :D.
RATUJMY LEGENDY NASZYCH PÓL I DRÓG
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Zetor Tractor Show

Post autor: Jacek ze Skansena »

Mam nadzieję na relację bo my wybieramy się w sobotę do Żnina
Awatar użytkownika
Marcin125p
Posty: 886
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:31
Lokalizacja: Koszkowo (w PGS :-) )

RE: Zetor Tractor Show

Post autor: Marcin125p »

Byłem w Śmiglu. Zamieniłem kilka zdań z Pawłem. Co do imprezy - troszkę jestem rozczarowany: 1 zabytkowy a reszta nowoczesna *helpless*.
RATUJMY LEGENDY NASZYCH PÓL I DRÓG
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12234
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Zetor Tractor Show

Post autor: Ursus »

Marcin125p napisał/a:
Byłem w Śmiglu. Zamieniłem kilka zdań z Pawłem. Co do imprezy - troszkę jestem rozczarowany: 1 zabytkowy a reszta nowoczesna *helpless*.
No tak, miło było zobaczyć znajome twarze. Pozdrowienia dla Marcina i jego taty raz jeszcze :)

Odnośnie imprezy, rzeczywiście ubogo, przyjechał tylko ten pomarańczowy Zetor 25A z Muzeum z Brna. Szkoda. Tym bardziej, że jak jemu się bliżej przyjrzałem, to też całkiem oryginalny on nie jest. Z informacji, które udało mi się uzyskać nie trafił on do muzeum prosto z taśmy, tylko miał 3 właścicieli, normalnie pracował itd. Dopiero później przeszedł remont i trafił jako eksponat do przyfabrycznego muzeum.



Uważam jednak, że ta impreza (jak cały ten cykl) ma przede wszystkim być zachętą do zakupu nowych maszyn, więc stąd taki tylko symboliczny stary ciągnik. Oglądając jednak zdjęcia z tych spotkań na terenie Czech, gdzie starych traktorów w niektórych miejscach było po kilka lub kilkanaście, trochę jednak razi fakt, że u nas to pominięto. Może na następnych spotkaniach będzie lepiej? Ja mogę czekać jedynie na relację innych, bo na dalsze wyjazdy nie będę mógł sobie pozwolić.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
krzmaz7
Posty: 411
Rejestracja: 27 lip 2008, 10:49

RE: Zetor Tractor Show

Post autor: krzmaz7 »

Widzę, że mimo wszystko chyba warto się wybrać na tą imprezę. Jak nic nie stanie mi na przeszkodzie to 20-tego jestem w Chełmie.
Ponawiam swoją propozycję, jeżeli ktoś z Lublina lub okolic wybiera się do Chełma to zapraszam do wspólnego wyjazdu.




Przedostatnia impreza z tej serii już jutro. Mam nadzieję, że oprócz mnie ktoś z naszego grona RetroTraktorzystów pojawi się jutro w Chełmie.
ihc 64
Posty: 221
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:51

RE: Zetor Tractor Show

Post autor: ihc 64 »

Niestety ja nie mogę się wybrać , muszę naginać w pracy *no*
Awatar użytkownika
krzmaz7
Posty: 411
Rejestracja: 27 lip 2008, 10:49

RE: Zetor Tractor Show

Post autor: krzmaz7 »

Właśnie wróciłem z Chełma. Musze przyznać, że impreza nie zbyt imponująca. Jeden Zetorek 25 na dodatek robiący wrażenie tylko z daleka, bo przy bliższym poznaniu sporo tracił przede wszystkim przez nieoryginalne tylne błotniki. Poza nim 9 nowych modeli ciągników Zetor. Zwiedzających nie zbyt dużo, ale przejechałem się nową Proximą, pokopałem w piłkę, zjadłem miseczkę pysznej grochówki, więc ostatecznie warto było się wybrać.
Relacje podeśle niebawem Administracji :)
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12234
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Zetor Tractor Show

Post autor: Ursus »

Relacja jest już u mnie, postaram się ją jeszcze dziś obrobić i wrzucić na stronę. Dzięki Krzysiek!
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
ODPOWIEDZ