Modele Ursusów

Czyli ciągniki i maszyny w małych rozmiarach
Awatar użytkownika
Mateusz Rogowski
Posty: 342
Rejestracja: 16 cze 2006, 12:38

Modele Ursusów

Post autor: Mateusz Rogowski »

Witam. Już od ponad roku zajmuje sie budowa modeli naszych ciągników z ZM Ursus, na warsztacie mam Ursusa 1212 i 1204. Mam pewne plany co do tych modeli, a mianowicie przenieść rysunki modeli do programu Corel lub AutoCad i wysłac je do firmy zajmującej sie wycinaniem elementów z PCV lub innych tworzyw platikopodobnych, ale jest takze wersja inna, fototrawienie z miedzianej blachy. Cena modelu z PCV będzie oczywiście niszsza niz z blachy fototrawionej. Kwestia jest tylko dostarczenia odpowiednich kół do modelu. To są oczywiście jak narazie plany, ale osoba która zna nie na ww. prog. komputerowych możę od razu podjąć sie tego zadania. Więc ilu było by chętnych na model z PCV w cenie max. 120 zł.??

P.S- Oczywiście w dalszych fazach produkcji bedą sie pokazywać inne modle ciągników a szczególnie maszyn do nich, opracowywany już jest Radziecki wóz paszowy PTU-10.
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Modele Ursusów

Post autor: Deleted_User »

Mateusz ja był bym zainteresowany tą ofertą.
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Modele Ursusów

Post autor: Deleted_User »

I Jak idą prace ??
Awatar użytkownika
Mateusz Rogowski
Posty: 342
Rejestracja: 16 cze 2006, 12:38

RE: Modele Ursusów

Post autor: Mateusz Rogowski »

Jak narazie ten pomysł odsunięty z powodu braku czasu... Teraz to szkoła a jeszcze doszło prawko na dwie kategorie itp. choc i tak buduje modele dla własnej kolekcji a nawet wziołem sie za długo odkładany model Zetora 25...
ODPOWIEDZ