Zakończenie sezonu w Skansenie

Rozmowy na temat zlotów i imprez
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

Zakończenie sezonu w Skansenie

Post autor: rafal »

Jacku jak odbyło zakończenie sezonu w Skansenie? Impreza ponoć była bardzo udana. Towarzyszyły Wam traktory i stare maszyny.
To bardzo miły akcent wieńczący dość bogaty tegoroczny sezon retro. Załuje , ze nie mogłem tam z wami być ;-)
Porosimy o kilka słów.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: zakończenie sezonuw Skansenie

Post autor: Jacek ze Skansena »

Napisałem krótkie streszczenie Pawłowi ale niewiem co sie z nim stało. Te spotkanie to pierwsza próba spotkań kończących sezon. Niewiem jeszcze czy napewno musi to odbywać się na jesieni. W tym okresie jest bardzo mało czasu jak sam sie przekonałeś. W przyszłym roku spróbuje wystosować zaproszenie wcześniej. Tak aby każdy mógł dotrzeć.
No to ta: Na poczatku było sprzątanie i ustawianie sprzętupod potrzeby imprezki. Nawet flagi z róznych stron. Przygotowane miejsce na ognisko, zworzenie drewna itd itd. Powitanie chlebem i ... ( no własnie zapomniałem o soli) Naprawa S 320 i uruchomienie go było wliczone w imprezę. Mielismy jeszcze w planie uruchomić C 45 ale nie zdążylismy po tym jak przypaliłem z Danielem Grochówke, którą ugotowali koledzy.. Tematy były rózne ale czas bardzo szybko mijał. Trochę było chłodno, ale cóż to nie wiosna.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: zakończenie sezonuw Skansenie

Post autor: Ursus »

Mam Jacek, mam :) Dziś możliwe, że będzie w relacjach na RT :) Ostatnio jestem trochę zaganiany i wypadło mi z głowy, że nadesłałeś taką relację. Ale znalazłem więc jest ok.



Już relacja Jacka się pojawiła :)
KLIK
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Zakończenie sezonu w Skansenie

Post autor: Jacek ze Skansena »

Dzięki za włączenie trafnie fotek. Na przyszły rok chciałbym abyś osobiiście fotki robił. To profesjonalnie by było zrobione. Mam nadzieję, że Rafał już dojedzie z Północy ( choćby w nocy) i jeszcze inni bo napewno zaproszonych gości planuje dużo więcej. A jak dożyjemy to zobaczymy.
Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 195
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:18

RE: Zakończenie sezonu w Skansenie

Post autor: Mirek »

A co to za ciągnik na pierwszym zdjęciu??? A na trzecim ten czerwony to porszaczek:rol: Super impreza musiała być.
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Zakończenie sezonu w Skansenie

Post autor: rafal »

Jestem za cyklicznością tej imprezy. Mój kolega nalezy do klubu motocyklowego i oni mają zawsze zakończenie i rozpoczecie sezonu. I my nie jesteśmy gorsi. Na następna imprezę dojadę choćby i o północy ;-). Prawdopodobnie będzie to rozpoczecie sezonu.
Warto żeby takie spotkania na stałe wpisały się do tradycji retrotraktorzystów ;)
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Zakończenie sezonu w Skansenie

Post autor: Ursus »

Kurcze to dla mnie bardzo daleko :( Nie wiem jak to będzie z moją obecnością, ale kto wie :) Raczej napewno nie wiosną - w tym roku matura więc odpada. Ale jak dobrze pójdzie to może na zakończenie sezonu 2008 :p
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Zakończenie sezonu w Skansenie

Post autor: Jacek ze Skansena »

No to już jakieś deklarację mamy. Musimy o tym pomyśleć konkretnie. Widzę u siebie i Klubowiczów takich jak Zbyszek, Pietrk czy Mariusz. Także kolegów z RT jak chociażby Marcina czy Jaro. Inni też mile widziani. Jak ogłosimy zlot to będziemy zbierać zgłoszenia iwtedy będzie wiadomo jaka duża ta impreza będzie.
Mirek chyba chodziło ci o Fendta Farmera2 z 1962r. Zabłąkał sie na tą imprezkę. Zrobił trochę roboty z przyczepą od C 45
Bocianek
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2007, 20:09

RE: Zakończenie sezonu w Skansenie

Post autor: Bocianek »

Witam.Jacek czy Ty jesteś z kujawsko-pomorskiego?
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Zakończenie sezonu w Skansenie

Post autor: Ursus »

Na stronie Jacka masz dokładny adres :)

http://www.lochowice.ovh.org/readarticl ... ticle_id=3
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
ODPOWIEDZ