Grafika

Rozmowy nie na temat
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Grafika

Post autor: Ursus »

Czy ktoś z Was zajmuje się grafiką lub potrafi co nieco zrobić w jakimś programie typu Photoshop, Corel itp? Ja orientuje się tylko tyle o ile aby zrobić np. jakiś prosty baner. W przyszłości chcielibyśmy zorganizować jakieś koszulki lub inne gadżety. Przydałyby się jakieś projekty wszelkiego rodzaju logotypów - coś podobne jak nasze obecne logo, które jest widoczne na górze po prawej. Najlepsze byłyby oczywiście takie jakby rysunki ciągników - coś w stylu obrazków jak na koszulkach z Wilkowic.

Obrazek


Chętni do pomocy lub znający kogoś kto mógłby coś takiego wykonać proszeni o wpisywanie się tutaj :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 195
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:18

RE: Grafika

Post autor: Mirek »

Żeby stworzyć logo bardzo fajny jest program Trial Logo Smart. Ja mam tylko demo ściągnięte na onecie, bo mój syn potrzebował stworzyć logo na swoją stronę internetową. Nie jest on jakimś wielkim informatykiem i w wersji demo nie ma wielkich możliwości. Teraz na poczekaniu wykonał takie logo:
Obrazek
Może ursus spróbujesz gdzieś znaleźć pełną wersję tego programu i będzie po problemie:lol:
Awatar użytkownika
Szczepan-1990
Posty: 628
Rejestracja: 22 sty 2007, 13:46

RE: Grafika

Post autor: Szczepan-1990 »

Poszukam zaraz jakiegoś torrenta z tym programem, a logo nawet jak na poczekaniu całkiem całkiem :)
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Grafika

Post autor: Ursus »

Chodziłoby mi bardziej o coś takiego, żeby przerobić zdjęcie na taki rysunek :) Jakoś to się da zrobić, ale ja nie potrafię :(



A jeszcze jedno pytanie - ten traktorek jest zrobiony przez Twojego syna czy zaczerpnięty gotowy gdzieś z internetu??
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Grafika

Post autor: Ursus »

Józef spójrz np. na jeden z wzorów koszulki ModelKlubu:
http://koszulkowo.com/modelklub/mode-klub1/
Mi chodziłoby o coś takiego, ale z ciągnikiem rzecz jasna. Nie wiem czy w Corelu da się zrobić coś tak dokładnego, ale mniejsza o to. Może być także inne logo - coś takiego jak to moje nieudane na górze strony, ale chodzi o to, żeby miało w miarę dobrą jakość i było w pliku Corela - bo tego zazwyczaj wymagają firmy produkujące takie gadżety.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Grafika

Post autor: Ursus »

Oki podsyłam ale na jozef@retrotraktor.pl - mała pomyłka Józef w adresie :)
Podeśle kilka a Ty wybierzesz sobie coś :) Ale to jutro rano dopiero.



Józef wysłałem dwa maile - coś wybierz, albo podeślij mi jakieś wytyczne odnośnie zdjęć jakie się będą nadawały to coś poszukam.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
ODPOWIEDZ