Młockarnia Wolski i ska

Widziałeś jakąś starą nieużywaną maszynę lub traktor? Może jest na sprzedaż?? Pisz - może uda się ją uratować
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Młockarnia Wolski i ska

Post autor: Deleted_User »

Witam , posiadam taką maszynę i chciałbym dowiedzieć się coś o niej np. ile ma lat itd, interesują mnie też ceny tych maszyn bo chciałbym ją sprzedać, jest sprawna od zawsze pod dachem, widoczne jakieś stemple z rosyjskimi literami. Za wszelkie info z góry dziękuje
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Młockarnia Wolski i ska

Post autor: Jacek ze Skansena »

Daj fotki tej machiny bo ciężko coś powiedzieć. Ostatnio pojawiło się dużo młocek to i ceny nie są za duże ale wszystko zależy od stanu. Gdzie ty mieszkasz kolego?
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Młockarnia Wolski i ska

Post autor: Deleted_User »

zdjęcia mogę wysłać na e- meila, adres można zostawić na GG 7049843, jestem z okolic Opoczna to kawał drogi od Lubuskiego ale i tak proszę o jakieś info o młockarni, oczywiście po oglądnięciu zdjęć
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Młockarnia Wolski i ska

Post autor: Ursus »

Podeślij fotki na ursus@retrotraktor.pl to ja je tutaj wstawie - będzie łatwiej jak każdy będzie ją widział.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
agrotechnik
Posty: 1052
Rejestracja: 24 lis 2007, 16:38

RE: Młockarnia Wolski i ska

Post autor: agrotechnik »

Ja mam młocarnię z fabryki Wacława Moritza. Nawet sprawna i w idealnym stanie.
Awatar użytkownika
krypton
Posty: 200
Rejestracja: 02 wrz 2009, 21:16

RE: Młockarnia Wolski i ska

Post autor: krypton »

Sorry że może nie trafię, ale jak to jest Wolska młockarnia to musi pochodzić z lat 2005 do 2007. Wtedy to właśnie nasz nauczyciel i 'pszywutca"narodu ogłosił że jesteśmy wolakami. Więc jeżeli jest Wolska to musiała zostać wyprodukowana w Wolsce. :D
ODPOWIEDZ