Man 57'

Widziałeś jakąś starą nieużywaną maszynę lub traktor? Może jest na sprzedaż?? Pisz - może uda się ją uratować
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Man 57'

Post autor: Deleted_User »

Od czasów mojego dzieciństwa (teraz mam 21 latek) jest u nas ciągnik marki MAN rok produkcji 1957 , nie znam się specjalnie na ciągnikach, ale znalazłem zdjęcie chyba identycznego w internecie:) http://lh3.ggpht.com/_xRZF5JT_B7U/RlKiD ... +-+034.JPG
Jego stan wizualny jest troche słabszy niż tego na zdjęciu, opony są do wymiany. Za to technicznie jest ok - po zimowym śnie odpalił bez problemu, jest jak najbardziej na chodzie. I teraz tak - po pierwsze -> był bym bardzo szczesliwy gdyby ktoś sie nim należycie zajął, gdyby maszyna trafiła w dobre ręce , po drugie -> przydały by się jakieś pieniążki :smilewinkgrin:
Jeśli ciągnik jest wart jakieś łądne pieniążki pewnie go sprzedamy, jesli nie - zostanie jako pamiatka rodzinna;-) Czy ktoś mółby mniej więcej wycenić taką maszyne??? Wiem ze za mało danych podaje, prosze o podanie ceny "mniej wiecej", w widełkach ;-)
A moze ktos poszukuje takiego ciagnika?:)
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Man 57'

Post autor: Jacek ze Skansena »

Bary takie ciągniki mają wartość jak wpompujesz w niego 5-10 tyś. Takie egzemplarze warte są około 3-4 tyś i to wszystko. Jeśli zechcesz wiecej to nie jestem pewny czy ta pamiątka nie zostanie na dłużej. W obecnej chwili kolega kończy Porschaka w którego wtłoczył prawie dyche. Wtedy to jest warty. Jeśli chcesz go oddać w dobre ręce to daj znać. W Skansenie może któryś z chłopaków by się nim zajał. I to tylko dlatego, że jeszcze takiego nie ma. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ