Prezentacja - "Maszyny rolnicze okresu 1922-1990"

Rozmowy nie na temat
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 663
Rejestracja: 30 lip 2007, 21:01

Prezentacja - "Maszyny rolnicze okresu 1922-1990"

Post autor: hubert »

Otóż tak, może to troche nie na miejscu, ale chciałbym się zwrócić do was z prośbą o pomoc. Otóż mam zamiar stworzyć prezentacjo-film, na temat powyżysz. Znam kilka maszyn, ale moja wiedza jest mała, zdjeć, za dużo też nie posiadam, gdybyście mogli mnie wspomóc, swoją wiedzą, w najlepszym przypadku zdjęciami (oczywiście będą podpisane), to byłbym bardzo wdzięczny, jak uda mi się to sfinalizować, z wymaganym efektem, to na pewno umieszcze to do wglądu na stronie.

P.S. Jeżeli temat nie pasuje usuncie;)
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Prezentacja - "Maszyny rolnicze okresu 1922-1990"

Post autor: Jacek ze Skansena »

Hubert temat na pewno pasuje. Domniemam, że piszes jakieś opracowanie lub pracę. Jakie maszyny to miały by być??? Konne, ciągnikowe czy inne, ciągniki???
Awatar użytkownika
agrotechnik
Posty: 1052
Rejestracja: 24 lis 2007, 16:38

RE: Prezentacja - "Maszyny rolnicze okresu 1922-1990"

Post autor: agrotechnik »

Mów co ci potrzeba a ja zacznę skanować książkę.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 663
Rejestracja: 30 lip 2007, 21:01

RE: Prezentacja - "Maszyny rolnicze okresu 1922-1990"

Post autor: hubert »

Powiem tak, oglądając książke od historii zobacyzłęm temat polskie rolnictwo w PRLu, doszedłem do wniosku, że można by coś posklejać, co przedstawiłoby to ciekawym świetle, zaciekawiło by uczniów (raczej mało kto się tym interesuje), po rozmowie z nauczyciele zaczełem planować, i myślałem na tym, że np. ZM URSUS C-45, opis w tle, zdjecia lecą i maszyny z nim współpracujące, później C-325, itd. Aż do roku 1989:)
ODPOWIEDZ