Białoruś 80

Wszystko o ciągnikach z ZSRR
Awatar użytkownika
przemekcypry
Posty: 36
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:28

Białoruś 80

Post autor: przemekcypry »

Witam ojciec mnie prosił żebym założył temat o jego Białoruś ma wspomaganie kierownicy, tura i dość wygodną kabinę czy te ciągniki się dobrze sprawują mamy ją pół roku i nie narzekamy czy te ciągniki są wytrzymałe?
Ojciec się pyta czy Białorusi 50 się dobrze sprawuje.
PS Co oznacza 50
kposy
Posty: 125
Rejestracja: 11 wrz 2009, 22:32

RE: Białoruś 80

Post autor: kposy »

Pisząc Białoruś 80 masz na mysli mtz-a? Z tymi ciagnikami to róznie bywa..w zależnosci od rocznika.O który ciagnik dokladnie Ci chodzi? A jezeli chodzi o białorus 50 to pewnie masz na myśli jumza. My mieliśmy jumza od nowości. On ma coś koło 60 km ale jest dużo lepszy od 60tki jezeli chodzi o ciezkie prace, przede wszystkim jest cięższy. Stosunkowo na tą robote co robi to pali mało. Ale z tego co mi ojciec mówił to od nowości już strasznie olejem rzygał gdzie popadło i tak juz zostało.
Jak za te ceny ruskich ciągników to naprawdę nie ma co narzekać.
Awatar użytkownika
przemekcypry
Posty: 36
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:28

RE: Białoruś 80

Post autor: przemekcypry »

chdzi ote starego typu z turem.
jumzik
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2010, 18:15

RE: Białoruś 80

Post autor: jumzik »

witam . jumz dobra maszyna , wiadomo ze trzeba o nia troche zadbac jak wsumie o kazdy sprzed,ale podstawa jak kiedys pisal Bolszewik ze wywalic wszystkie metalowe przewody i zalozyc elastyczne . ja tak zrobilem i suchutko.a moze oleju trzeba dolac hihi , bo opinie to sa takie ze w ruskim jak olej niecieknie to znaczy ze trzeba dolac. a wspomaganie to macie na orbitrol czy serwo? pozdrawiam.
ODPOWIEDZ