napis

Wszystko o stacjonarnych silnikach rolniczych
Awatar użytkownika
MarekSkansen
Posty: 73
Rejestracja: 27 sie 2008, 9:37

napis

Post autor: MarekSkansen »

Witam potrzebuję jakieś zdjęcie z napisem ursus c-308 orginał wysokość i długość napisu celem z wymiarowania jestem w trakcie malowania maski .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GMalec
Posty: 381
Rejestracja: 05 sty 2012, 22:13

RE: napis

Post autor: GMalec »

moze na goglach bed yie
Awatar użytkownika
scatman
Posty: 36
Rejestracja: 24 lis 2011, 1:07

RE: napis

Post autor: scatman »

Jeżeli ktoś może zrobić fotkę od przodu bezpośrednio na napis mogę spróbować go zwektoryzować i udostępnić jako szablon. Fotka musi być dość dobrej jakości, podana długość oryginalnego napisu bo robota ręczna i od tego zależy ostateczny efekt. Kiedyś jak nie było udostępnionych logotypów znanych firm trzeba było ręcznie na podstawie skanu "robić od nowa logo"
Awatar użytkownika
MarekSkansen
Posty: 73
Rejestracja: 27 sie 2008, 9:37

RE: napis

Post autor: MarekSkansen »

Nikt nie ma orginalnego napisu na ursusie no to mam problem:o
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12251
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: napis

Post autor: Ursus »

No bo wygląda na to, że ten ciągnik wyjeżdżał z fabryki bez napisów! Przynajmniej te fotki, które u siebie na dysku przejrzałem to na to wskazują. Napisy widziałem na wielu egzemplarzach, ale takich już współcześnie, po remoncie i malowaniu. Więc to chyba twórczość własna - bo każdy był inny.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Ursus c-325
Posty: 1695
Rejestracja: 10 wrz 2006, 12:17

RE: napis

Post autor: Ursus c-325 »

Odgrzeję temat.
Mam takie coś:
Obrazek
Skan pochodzi z Mechanizacji Rolnictwa z początku lat 60tych. Być może jeszcze coś się znajdzie jak dobrze poszukam.
ODPOWIEDZ