Rubryka 'najciekawsze tematy'

Rozmowy nie na temat
Awatar użytkownika
MrDyfer4
Posty: 47
Rejestracja: 04 sie 2011, 0:00

RE: Rubryka 'najciekawsze tematy'

Post autor: MrDyfer4 »

Jestem tego samego zdania co Ty.Kogo interesują "Traktory" to bez względu czy są Stare i palone kierownicą po podgrzaniu lutlampą, czy są obecnie produkowane - to będzie zaglądał na forum RT bez względu na punkty czy rangi - bo jednego interesują auta, drugiego polowania na zwierzynę, trzeciego gołe d...y, a czwartego traktory (najmniej szkodliwe dla związku małżeńskiego) Jeśli ktoś chce lub będzie chciał komuś pomóc to zrobi to niekoniecznie posiadając tak fachową wiedzę jak Administratorzy czy Tajfun lub inni. Wystarczy napisać co ciekawego widziało się na złomie np dla uratowania sprzętu z "duszą" od nieodwracalnego zniszczenia (przetopu) lub tak jak ja wrzucać na forum do Ciekawych aukcji linki z ogłoszeniami o sprzedaży starych traktorów i sprzętów. Nie ma dla mnie żadnego znaczenia czy pomogę koledze z forum, czy handlarzowi. Ważne jest to, że ogłoszenia np. Sprzedam felgi do C-45 przeczyta 130 ludzi a nie 13 i prawdopodobieństwo przywrócenia życia jakiemuś "Saganowi" zwiększy się 10-cio krotnie. Forum Rt dla mnie osobiście jest odskocznią od stresującej pracy dnia codziennego niezwiązanej z traktorami czy innym sprzętem. Jest przywołaniem wspomnień z dzieciństwa, kiedy na naszych polach pracowały Ursusy 45, DT43 z drewnianymi kabinami, a Zetory na niskich i wysokich kołach to był kosmos techniki.
Co do nabijania punktów to jakaś lipa. kilkakrotnie miałem ich ponad 30 i po jakimś czasie znikały w dół, ale czy to ma jakieś znaczenie - i tak sobie pomagamy. Reasumując krótko: RT jest OK.

Pozdrawiam Wszystkich Naszych
ODPOWIEDZ