Spotkanie Retrotraktorzystów

Rozmowy na temat zlotów i imprez
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Ursus »

Wiadomość nadesłana przez Grzegorza
WITAM, JAKIS CZAS TEMU WSPOMNIAŁEM O SPOTKANIU, KTOŚ MÓWIŁ O ZLOCIE, OWSZEM TO TEŻ ALE MIAŁEM NA MYŚLI NORMALNE SPOTKANE PRZY PIWIE. POGADAĆ NA FORUM MOŻNA ALE MYSLĘ ŻE DOBRZE BYŁOBY SIĘ POZNAĆ POGADAĆ WYMIENIĆ DOŚWIADCZENIA COŚ WSPÓLNIE ZAPLANOWAĆ NIE WSZYSTKO DA SIĘ ZAŁATWIĆ PRZEZ INTERNET. DOBRZYN NAD WISŁĄ, GDZIE MIESZKAM LEŻY W CENTRUM POLSKI ZAPRASZAM MAM MOŻLIWOŚCI LOKALOWE, PROWADZĘ MAŁE MUZEUM, MOGĘ WSZYSTKO ZORGANIZOWAĆ OBIAD DLA WSZYSTKICH W CENIE 15-20 ZŁ CZEKAM NA ODZEW POZDRAWIAM.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Deleted_User »

Witam, co ze spotkaniem co z wyjazdem ? Ursus, rafał czy WY się znacie ? jak się z wami zapoznać ? CZY WY JESTEŚCIE ZRZESZENI ? pomóżcie skrzyknąć ludzi i zorganizować nazwijmy to "ZIMOWE SPOTKANIE PRZED SEZONEM". Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Ursus »

Część ludzi z tej stronki się zna. Może teraz ktoś tutaj zajrzy i się zadeklaruje. Ja raczej nie dam rady tam dojechać gdyż póki co moja mobilność jest uzależniona od rodziców.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Deleted_User »

pomysl sam w sobie nie jest glupi ale jest tyle zlotow i innych okazji do spotkania sie ze nie wiem czy wypali...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Ursus »

Balbina napisał/a:
pomysl sam w sobie nie jest glupi ale jest tyle zlotow i innych okazji do spotkania sie ze nie wiem czy wypali...
Tu chyba przesadziłaś, że jest tyle okazji do spotkania...
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Deleted_User »

no moze i nie ma za wiele okazji zreszta a dopiero od tego roku mam zamiar konkretnie latac po wszytskich zlotach na jakie bede miec mozliwosc pojechac :yes: no i oczywiscie zlot u mnie w Bojanowie:D
Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 195
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:18

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Mirek »

Jeżeli takie spotkanie się odbędzie to pewnie przyjadę jak będę miał wolne bo do Dobrzynia nie mam daleko:)
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: rafal »

ja jestem za , chetnie przyjechałbym na takie spotaknie. Może u Ciebie w skansenie udało by się zooragnizować jakąś impreze ze sprzetem dla okolicznych mieszkańców i turystów? Pójdźmy dalej co by było gdyby inni jeszcze przyjechaliby ze swoim sprzetem? Popieram
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Jacek ze Skansena »

O jakim skansenie mówicie może? Gdzie ledzy ten Dobrzyń bo nie chyba Golub Dobrzyń to jest?
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Deleted_User »

Rafał, dzieki za poparcie. Dobrzyń nad Wisłą to nie Golub Dobrzyń (www.dobrzyn@dobrzyn.pl) Zapraszam !!! Dobrzyń jak sama nazwa wskazuje leży nad Wisłą 24 km na wschód od Włocławka i 30 km na zachód od Płocka super tereny, super widoki, zalew włocławski to największy zbiornik wodny w centralnej Polsce.
Myślałem ną początek o spotkaniu, ale mam możliwości lokalowe i terenowe, poza tym przychylność władz samorządowych oraz Klubu Milośników Ziemi Dobrzyńskiej myślę że można śmiało mówić o wiekszej imprezie jeśli znajdą sie chętni. Proponuję wyznaczyć jakiś termin i spotkać się jeszcze przed sezonem. Myślę, że pomysłów będzie sporo i uda sie zorganizować zjazd ze sprzętem. Cekam na odzew....
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Jacek ze Skansena »

Grzegorz powiedz na kiedy ty to chcesz organizować? Druga sprawa. trzeba zwołac kogos z władz aby mozna porozmawiać o zorganizowaniu pokazów.
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Deleted_User »

ehhh a mi tu cos pachnie KOPIOWANIEM CUDZYCH POMYSLOW :upset: bez urazy jesli sie myle, ale poza tym musze byc niemila i stwierdzic ze w tej kwestii ja bylam pierwsza i mam o wiele dalej posuniete sprawy organizacyjne, nie tylko plany
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: rafal »

Balbinka , spokojnie. Można zrobic impezy w innych niepokrywających się terminach.
Grzegorz jeśli wchodziłby w gre termin przed sezonem to najlepiej coś przed połową czerwca bo potem już jest praktycznie co weekend jakas impreza. Myslę że nie było by tu większych kłopotów ze skrzyknieciem chetnych na przyjazd.
Prosze również innych o propozycje i sugestie w tej sparwie.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Ursus »

Balbina napisał/a:
ehhh a mi tu cos pachnie KOPIOWANIEM CUDZYCH POMYSLOW :upset: bez urazy jesli sie myle, ale poza tym musze byc niemila i stwierdzic ze w tej kwestii ja bylam pierwsza i mam o wiele dalej posuniete sprawy organizacyjne, nie tylko plany
Koleżanko spokojnie :rol: Przecież nie jesteś jedyna i nie masz patentu na swój pomysł - ponadto to dwie całkiem inne imprezy, w innych zapewne terminach i w dodatku w innym rejonie Polski :D
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Deleted_User »

no mam nadzieje ze w roznych terminach... ;) swoja droga chetnie odwiedze "konkurencyjna" impreze...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Ursus »

Nawet jakby się tak zdarzyło, że w ten sam dzień byłyby obydwie imprezy to każdy ma wolny wybór i pojedzie tam gdzie będzie wolał.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Deleted_User »

WITAM, JEŚLI KTOŚ UWAŻNIE ŚLEDZI FORUM TO WIE, ŻE NIE MAM ZAMIARU KOPIOWAĆ CUDYCH POMYSŁÓW. ZACZEŁO SIĘ OD MOJEGO POMYSŁU WYJAZDU DO CZECH, KTÓRY PRZYGOTOWUJĘ, W TRAKCIE ROZMÓW POMYŚLAŁEM, ŻE DOBRZE BYŁOBY SPOTKAĆ SIĘ JESZCZE PRZED SEZONEM, A KOLEDZY PODSUNELI POMYSŁ ZORGANIZOWANIA W DOBRZYNIU PRZY MUZEM SPOTKANIA ZE SPRZETEM, NIC NIE STOI NA PRZESZKODZIE ŻEBY BYŁO KILKA IMPREZ, TERMIN JEST DO DOGADANIA TO NIE MA BYĆ BALBINKO KONKURENCYJNA IMPEZA, PO PROSTU JESZCZE JEDNA...napiszcie gdzie mogę zapoznać się z kalendarzem imprez, skoro jest ich tak wiele
JÓZEF MA RACJĘ NAPSOCIŁA MAŁPA powinno być www.dobrzyn.pl niestety po wyborach nowych władz strona jeszcze w uzupełnieniu.
Ponawiam zaproszenie do Dobrzynia na spotkanie, może najpierw bez sprzętu jak pisałem wcześniej jeszcze w zimę! Pozdrawiam, ciebie Balbinko również
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Deleted_User »

spoko, sorki ponisoly mnie emocje, mialam wczaj niemily dzien i wyzylam na Tobie za nic... ale co do "pierwszenstwa"... ja bylam jednak pierwsza ;) "moja" impreza jest 23 czerwca, a wiec pozostale terminy sa do Twojej dyspozycji
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Jacek ze Skansena »

Grzegorz nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Kiedy to planujesz? I jeszcze jedna sprawa. Nie ma konkurencyjnych imprez. Tego sprzętu jest tak mało, że warto go pokazać i w Bojanowie jak i Dobrzyniu lub jeszcze gdzieś indziej. To naprawde nie jest istotne. Najważniejsza sprawa to czas i mobilność. Od chęci do realizacj długa droga.
Jeśli Grzegosz chcesz coś zorganizować to chyba nie myslisz, że wszyscy zlecą się do Ula. Powiedziałem wcześniej abyś przygotował waszych Ludzi na takie spotkanie anby było o czym pogadać. Przyjechać i posiedzieć razem rozmawiając o fajnych Traktorach oczywiscie można ale dobrzeby było aby coś po tym spotkaniu zostało dla innych. Pytałem kiedy chcesz to zorganizować? Data.
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Spotkanie Retrotraktorzystów

Post autor: Deleted_User »

Witam, Jacek ja wiem, że nie ma konkurencyjnych imprez, odpowiadałem Balbinie, która mi to zarzuciła. Wcale nie myślę że ludzie zlecą się jak do ula jestem realistą, nie podałem daty ponieważ padł pomysł i czekam na opinie nie wiem jeszcze czy ktokolwiek chcialby przejechac i pogadać o starych sprzetach.
DLA JASNOŚCI
JA ZAPROPONOWAŁEM SPOTKANIE PRZY PIWIE BEZ SPRZETU PRZED SEZONEM(pisałem o tym wczesniej)MYŚLAŁEM O JAKIMŚ ZIMOWY TERMINIE MOŻE W MARCU ? W TRAKCIE ROZMÓW ZRODZIL SIĘ POMYSŁ SPOTKANIA ZE SPRZETEM PISAŁEM ZE MAM PRZYCHYLNE WŁADZE SAMORZADOWE A TERMIN TEGO ZLOTU ZALEZY OD TERMINY INNYCH IMPREZ (NAPEWNO NIE 23 CZERWCA!!)
ODPOWIEDZ