TV-521 Wysokie obroty

Wszystkie małe ciągniczki takie jak Ursus C-308, Dzik, Mrówka
jarko85
Posty: 9
Rejestracja: 01 gru 2015, 16:32

TV-521 Wysokie obroty

Post autor: jarko85 »

Witam
Na początku chciałem się przywitać ze wszystkimi. Od niedawna jestem właścicielem tv-521 i mam z nim następujący problem:
Jak jest zimny to po odpaleniu wchodzi na bardzo wysokie obroty a schodzi z nich dopiero po tym jak się zagrzeje. W książce wyczytałem że winne jest...proszę wybaczyć za mało fachowe słownictwo ale urządzonko które znajduje się na końcu linki gazu w środku ciągnika, są tam takie dwie blaszki i sprężynka która się urwała...teraz mam pytanie jak się to wymienia, bo od zewnątrz nie ma tam dojścia?

Nie wiem czy jasno wytłumaczyłem ale nie mam akurat książki przy sobie...

dziękuję pozdrawiam
lis
Posty: 47
Rejestracja: 07 wrz 2013, 19:49

RE: TV-521 Wysokie obroty

Post autor: lis »

Pamiętam, że kiedyś to wymieniałem od zewnątrz, zapamiętaj tylko przed wyjęciem jak siedzą te blaszki sprężyste bo ja nie zapamiętałem i musiałem kombinować aż udało się.
jarko85
Posty: 9
Rejestracja: 01 gru 2015, 16:32

RE: TV-521 Wysokie obroty

Post autor: jarko85 »

super że już coś wiadomo a którędy tam dostałeś bo od zewnątrz nie widzę tam swobodnego dojścia?
lis
Posty: 47
Rejestracja: 07 wrz 2013, 19:49

RE: TV-521 Wysokie obroty

Post autor: lis »

Jak pamiętam zbyt swobodnego dojścia to tam nie ma ale odkręca się tą puszkę gdzie idzie linka gazu i jest otwór, szczegółów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4849
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: TV-521 Wysokie obroty

Post autor: Bolszewik »

Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
jarko85
Posty: 9
Rejestracja: 01 gru 2015, 16:32

RE: TV-521 Wysokie obroty

Post autor: jarko85 »

dokładnie o to chodzi...ale jeśli mówisz że da się to wymienić z zewnątrz to będę próbował dzięki za zainteresowanie i pomoc. Jeśli ma ktoś jakiś manual to poproszę a jeśli nie to można zamknąć temat bo o to właśnie mi chodziło.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4849
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: TV-521 Wysokie obroty

Post autor: Bolszewik »

Jak chcesz to przyślij mi na PW swój adres to wyślę Ci płytę z inst. / kat. itd.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
ODPOWIEDZ