Podnośnik zetor 4011 64`

Ogłoszenia sprzedaży
Majster_4011
Posty: 22
Rejestracja: 31 gru 2020, 18:02

Podnośnik zetor 4011 64`

Post autor: Majster_4011 »

Na sprzedaż podnośnik, wersja rozwojowa podnośnika zetormatic, plecak od zetora 4011 z 1964 roku, ten rok był pierwszym rokiem produkcji „czterdziestki”. Pochodzi z mojego ciągnika który ma bardzo niski numer seryjny (tabliczka do wglądu na miejscu). Podnośnik działał do końca, ładnie zachowana tabliczka na tarczy wyboru wysokości, miał siłę na tyle że podnosiło prędzej przednią oś ciągnika, bez problemu 800 kg nawozu plus rozsiewacz, zmieniony z powodu zmiany na nowszą mocniejszą wersje.
Podnośnik działa, lecz wypadało by zmienić uszczelniacze na ramionach bo lekko się pociło w tamtym miejscu, a tak poza tym nic mu nie dolega, wałek skrętny cały, rura zębata jak i ucho były założone nowe z „epoki”. Najlepiej odbiór osobisty ale wszystko jest do dogadania.
Przewody wywrotu mam nowe od c360, dla zdecydowanego dołożę do zestawu.
Podnośnik cały, bez pęknięć czy ubytków odlewu. Miałem go zostawić dla siebie lecz ciągłe przenoszenie go z miejsca na miejsce, zmiana planów i jest na sprzedaż. Uprzedzam pytania: do majorka nie pasuje bo 4 cylindrowe UR I ma dłuższe obudowy ;)

Chciałbym za niego 1300 zł, ale dla forumowiczów i dla chętnego na plecak coś zrobimy z ceną w granicach rozsądku ;)
Adres: 82-300 Elbląg telefon: 608854274


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ