Podnośnik - Ursus C-328

Wszystko o naszych Ursusach
arekzkoparek
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2019, 22:37

Podnośnik - Ursus C-328

Post autor: arekzkoparek »

Witam, remontuje podnośnik w swoim Ursusie C-328 i mam dwa pytania. U Siebie mam jeszcze ten cylinder starego typu chyba jeszcze i na górze ma w tej dziurce z boku co idzie do rozdzielacza jeszcze te uszczelkę, czy ją idzie gdzieś dostać, czy moge zastosować oring 11,3/2,4 tak jak jest w katalogu i będzie wszystko działać? Druga sprawa, u mnie tłok ma 3 pierścienie, a widze, że nowy ma 4, moge smialo kupować nowy tłok i 4 pierścienie i zakładać i bedzie pasowało do cylindra? i ostatnie pytanie, lhl 46, czy lhl 68 zalać w podnośnik? Dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Podnośnik - Ursus C-328

Post autor: Ursus »

Dać oring i będzie ok, zestawy nowego typu nawet można stosować - nie ma obaw. A olej - przekładniowy taki jak do skrzyni, żadnych hydraulicznych.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
arekzkoparek
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2019, 22:37

Re: Podnośnik - Ursus C-328

Post autor: arekzkoparek »

Ursus pisze: 12 lut 2024, 7:12 Dać oring i będzie ok, zestawy nowego typu nawet można stosować - nie ma obaw. A olej - przekładniowy taki jak do skrzyni, żadnych hydraulicznych.
Dziękuje Panu za pomoc, założyłem w to miejsce oring, plus nowy tłok z pierścionkami i wszystko elegancko działa, niedługo sprawdzę z maszyną, czy trzyma dlużej podnośnk na zgaszonym ciągniku i czy pomogło, czy dalej prędko opada. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ