Uwaga na Oszustów!!!

Ogólnie o ciągnikach
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Uwaga na Oszustów!!!

Post autor: Deleted_User »

Drodzy miłośnicy i hobbiści starego ciągnika typu ZETOR50 super. Z kilku żródeł wiadomo mi że wielu z was zostało oszukanych i naciągniętych przez złodziei ,którzy czerpią kasę z waszej naiwności a przede miłości i zapalenia do owych sprzętów podaje przykład pan ze Starego Paczkowa bierze silnik do remontu za 5 tys. zł (tu uwaga nie plać nigdy całej należności jest cos takiego jak zaliczka) myje maluje tylko z zewnątrz nie wymienia nic w środku oddaje po bardzo długim czasie (remont takiego silnika 1,5 miesiąca max) po czym oddaje silnik gdzie wśród części możesz znależć nawet blaszki pod panewkami z puszki po piwie, co jak wszyscy wiedzą silnik nie ma ciśnienia, stuka,grzeje się a na koniec rozlatuje. OSTRZEGAM WAS WSZYSTKICH i proszę ,nie traćcie głowy ,a przede wszystkim SERCA przez takich ludzi ,którzy z takiego pięknego hobby i zamiłowania czerpią korzyści materialne zabijając nasze kochane sprzęty i zapychając swoje kieszenie.UWAŻAJCIE I NIE ZNIECHĘCAJCIE SIE DO TEGO CO KOCHACIE.
Awatar użytkownika
DjSTONKA
Posty: 38
Rejestracja: 14 cze 2009, 10:00

RE: Uwaga na Oszustów!!!

Post autor: DjSTONKA »

Koledze chyba chodzi żebyśmy uważali na oszustów którzy kupują stary ciągnik za grosze, malują a potem sprzedają za ciężkie pieniądze?:uhoh: Bo ja też nic z tego nie zrozumiałem.
kposy
Posty: 125
Rejestracja: 11 wrz 2009, 22:32

RE: Uwaga na Oszustów!!!

Post autor: kposy »

A ja wszystko zrozumiałem takze nie wiem skad taka glupia dyskusja
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Uwaga na Oszustów!!!

Post autor: rafal »

Sprawa już kilkakrotnie przewijała się po za forum w rozmowach kolegów kolekcjonerów. Jest kilka osób , które zostały nabite w butelkę.
Panowie jest to ostrzeżenie przed mechanikiem ze Starego Paczkowa. Z tego co wiem to również ogłasza się na aukcjach i sprzedaje części, które okazują się potem kotem w worku np. panewki "fabycznie nowe"
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4854
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: Uwaga na Oszustów!!!

Post autor: Bolszewik »

Bardzo dobrze że ktoś dba o poprawność wypowiedzi pod względem ortografii, gramatyki i logicznego szyku zdania.

Każdy powinien pisać poprawnie od tego nie ma żadnych wyjątków.

Fakt może i Wojak zbyt drażliwie reaguje, ale to nie zmienia faktu że ma rację.

***********************************************************

Wracając do tematu nieuczciwych usług, odradzam zakład mechaniczny "Makowscy" w Kielcach na ul. Krakowskiej (robią szlify wałów, remonty głowic itp.). Problem w tym że lekceważą temat ciągników i nie przykładają się do wykonania.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
ODPOWIEDZ