Wiaty Garaże Wyposażenie

Rozmowy nie na temat
Awatar użytkownika
jarekstryszawa
Posty: 676
Rejestracja: 12 gru 2012, 20:35
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

Re: Wiaty Garaże Wyposażenie

Post autor: jarekstryszawa »

Gazowy piecyk nawet katalityczny nie jest zbyt zdrowy, poza tym podczas spalania powstaje para wodna... Te elementy akumulujące ciepło przydają się w duże mrozy bo wtedy przepalam w garażu (tam mam wkład kominkowy) i warsztacie aby zawsze w środku było powyżej zera. Warsztat jest mały i tak mi się tam szybko robi przyjemne 25 stopni :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4853
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

Re: Wiaty Garaże Wyposażenie

Post autor: Bolszewik »

Nie to u mnie nie ma tak łatwo. Budynek jest dość duży ok. 60m2 i wysoki więc 15 st.C w rejonie piecyka warsztatu to max. Fakt że paliłem ze dwie godziny. Za to ponieważ jest ocieplony to na starcie zawsze jest już na plusie. Zrobienie czegokolwiek jak jest mniej niż 10 - 15 stopni jest może i wykonalne, ale nieefektywne i po prostu nieprzyjemne. Nie mam potrzeby robienia jakiegoś profesjonalnego ogrzewania bo nie robię tam nic zarobkowo, a i nie są to też prace codzienne. Jednak jak mi się coś zachce to mogę popracować w cywilizowanych warunkach.
Niestety jak budowałem garaż to nie zrobiłem porządnego murowanego komina (chociaż chciałem).
Dlatego każdego namawiam żeby budując/modernizując garaż pomyślał o jakimś ogrzewaniu.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
ODPOWIEDZ