Artykuły o starych traktorach i maszynach

Regulaminy, ogłoszenia, współpraca, newsy z życia forum...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Artykuły o starych traktorach i maszynach

Post autor: Ursus »

Tutaj wrzucajcie linki do artykułów na temat staroci rolniczych.

Na początek link wrzucony przez Marka do shoutboxa - świeży artykuł z Rzeczpospolitej:


http://www.rp.pl/artykul/458865_Jak__ob ... iosne.html
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
klusek-rolnik
Posty: 623
Rejestracja: 20 lis 2007, 13:03

RE: Artykuły o starych traktorach i maszynach

Post autor: klusek-rolnik »

Paweł, szukałem twojego artykułu o Zetorach 25 na stronie Tygodnika Rolniczego ale niestety nie znalazłem... A nawiasem bardzo ciekawy artykuł :)
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Artykuły o starych traktorach i maszynach

Post autor: Ursus »

Wklejam dzięki uprzejmości Jacka

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
klusek-rolnik napisał/a:
Paweł, szukałem twojego artykułu o Zetorach 25 na stronie Tygodnika Rolniczego ale niestety nie znalazłem... A nawiasem bardzo ciekawy artykuł :)
Dzięki :) Nie widziałem go jeszcze w sumie w wersji ostatecznej :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Ursus c-325
Posty: 1693
Rejestracja: 10 wrz 2006, 12:17

RE: Artykuły o starych traktorach i maszynach

Post autor: Ursus c-325 »

Na firmowej stronie Ursusa jest skan artykułu Pawła o Saganie . Administratorze, czemu się nie pochwaliłeś ;) Teraz chyba już nie da rady kupić.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Artykuły o starych traktorach i maszynach

Post autor: Ursus »

Ursus c-325 napisał/a:
Na firmowej stronie Ursusa jest skan artykułu Pawła o Saganie . Administratorze, czemu się nie pochwaliłeś ;) Teraz chyba już nie da rady kupić.
Sam nie wiedziałem, że tam jest!! He he
A chwalić się nie chwaliłem, bo to nagle wyszła taka akcja i nie byłem pewny efektu.

Być może kilka artykułów o starociach na łamach Tygodnika Rolniczego się jeszcze pojawi :)



Odnośnie możliwości zakupu to szczerze mówiąc, ja szukałem w wielu kioskach i salonach prasowych i jeszcze nigdzie nie znalazłem Tygodnika Rolniczego. Ten numer mam od wydawnictwa.



To jak już wracamy do artykułów to kiedyś całkiem przypadkowo w Classic Auto pojawiła się taka notka, zapoczątkowana moim listem do Redakcji.

Obrazek
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Artykuły o starych traktorach i maszynach

Post autor: Jacek ze Skansena »

Fajny artykuł a raczej protest uzasadniony w 100% . Przyłączam się do tej opinii.
Prośba. Jak macie ciekawe artykuły to skanujcie i niech żyją tutaj a nie będą zapominane. Fajna to sprawa.
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Artykuły o starych traktorach i maszynach

Post autor: rafal »

Paweł , koniecznie wrzuć tutej swój art o Zetorkach :) ! Ja się też dopiero co dowiedziałem o nim od Michała.
fajnie , że coś się dzieje i nareszcie dużo się pisze i mówi o tym naszym hobby . Wreszcie ludzie przestaną patrzyć na nas jak na ludziki z Marsa.
Jacka, Bukh to normalnie gwiazda- foto ;-)
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12235
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Artykuły o starych traktorach i maszynach

Post autor: Ursus »

Nom ja jeszcze nie dostałem tego numeru. Jak będę miał to wrzucę.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Kacper
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2009, 14:47

RE: Artykuły o starych traktorach i maszynach

Post autor: Kacper »

http://oldtimery.com/index.php?option=c ... Itemid=550

Na razie jeden ale postaramy się to naprawić. Ruszyliśmy niedawno i nie wyrabiamy z czasem niemniej jednak maszyny rolnicze w przyszłości będą u nas częstym "gościem"
ODPOWIEDZ