Uwaga na handlarzy z okolic Pleszewa

Wszystko co związane z motoryzacją
piter7011
Posty: 178
Rejestracja: 28 gru 2009, 0:14

Uwaga na handlarzy z okolic Pleszewa

Post autor: piter7011 »

Witam Wczoraj sprzedawałem zetorka byłem juz umówiony co do ceny bo była smiesznie niska, pojechałem aby klijenci go zobaczyli i zabrali. Musiałem dojechac 40 kilometrów a tu się okazuje ze zaczynają wybrzydzac a telefonicznie na wszystko sie zgadzali tylko zeby dla nich zostawic, a teraz niechcą płacic dopiero jak laweta przyjedzie kiedys puzniej. Więc się wkuzyłem i pognałem , ofert było wiecej i dobrze bo po kilku godzinach poszedł do kogos innego . Pisze to aby ostrzec innych bo to kretacze i gdybym wycofał ogłoszenie to został bym na lodzie i niepotrzebnie stracił czas i pieniądze. Dokładna nazwa miejscowosci z których pochodzą to Chocz albo Szymanowice , mają duzo mikrociągników , maszyn i innych niby po remoncie. Mozecie sprawdzic na Allegro , jesli się myle to napiszcie. Dodam jeszcze ze są to bracia a nastepny tez ktos z rodziny handluje znów w Kotlinie to prawie monopol w tych stronach na Zetorki i inne
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: Uwaga na handlarzy z okolic Pleszewa

Post autor: drandrzej »

na allegro potrzebna jest nazwa uzytkownika bo po miejscowości chyba nie szuka
cycusxxl
Posty: 28
Rejestracja: 27 wrz 2010, 14:43

RE: Uwaga na handlarzy z okolic Pleszewa

Post autor: cycusxxl »

J ostatnio sprzedawalem 1ca90 andoria,silnik, bylem z gosciem ugadany na 1100 zl ale zaladowalismy i mi daje 800, wyciagnolem silnik z auta i pojechali.
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4854
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: Uwaga na handlarzy z okolic Pleszewa

Post autor: Bolszewik »

A to i ja się podłączę do tematu ....

Niedawno sprzedawałem samochód jak rozmowa zaczynała się od słów "ile się urwie" (często nie były one nawet poprzedzone zwykłym >> dzień dobry << ) to po prostu kończyłem rozmowę.

Tacy "klienci" z mentalnością i wychowaniem bazarowego cwaniaczka to zaraza.

Samochód i tak sprzedałem za cenę którą chciałem uzyskać, facet wypłacił i był zadowolony, ja zresztą też.

Targi w ostatniej chwili już po umówieniu ceny to CHAMSTWO najgorszej możliwej maści.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
Awatar użytkownika
SEBRIGHT
Posty: 2570
Rejestracja: 23 sty 2007, 13:27
Lokalizacja: Dobra (Małopolskie)

RE: Uwaga na handlarzy z okolic Pleszewa

Post autor: SEBRIGHT »

Takich typków chyba wszędzie jest pod dostatkiem...
Zetor 25K - 1953; Dolpima PS290 - 1988 (chyba); Dezamet ... - 1988; Żuk A06 - 1980; MF70 - 1980 i 1989; HakoTrac T6 - 1963; Dzik 2 - 1969; Ursus C-355 - 1972; Hakotrac T8 - 1965;
ODPOWIEDZ