Cenzura polityczna

Rozmowy na temat zlotów i imprez
Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 217
Rejestracja: 07 sie 2006, 21:44

Cenzura polityczna

Post autor: Piotr »

Napisałem post o wywaleniu z pracy Rafała przez nowego wójta Lipna.
Zostałem poinformowany przez moderatora, że robię polityczny burdel i skasował. Rozumiem choć polityka mnie nie interesuje kiedy problem dotyczy Wilkowic. Odpisałem moderatorowi:
"OK, OK!
ja akurat należę do tych, co 9,8 lat temu rozkręcali ten festiwal, po nocach załatwiali sporo spraw by inni mogli przyjechać, wystawić swoje cacka, pospać, pogadać, popić itd. Pamiętam z jaką chęcią robiliśmy to wszystko, może nie jestem wszechwiedzący ale kilka razy prowadziłem konferensjerkę lecz pewnego dnia też miałem dość, kiedy inni przybywali, wypijali piwko i się dobrze bawili. Więc skończyłem gadać na scenie a jeśli od czasu do czasu jeszcze coś później powiedziałem, to dlatego, że Rafał mnie o to poprosił.
Taką osobą był też i Rafał i tylko organizacja festiwalu mnie z nim łączyła. Dla jasności,nie wiem jak on ale ja nigdy za tą pracę pieniędzy nie chciałem i ich nie otrzymałem. "
A teraz, możecie mnie z tej strony wywalić, nie uległem cenzurze komuny, więc waszej też nie ulegnę. Powodzenia przy organizacji festiwalu X życzę, ja wpadnę na piwko.*hilarious*
vauxhall
Posty: 407
Rejestracja: 05 cze 2008, 22:07

RE: Cenzura polityczna

Post autor: vauxhall »

Tu absolutna masz racje Piotr .Byles dobry jak byles potrzebny,teraz medale przypinaja sobie inni,wazna jest tez tzw,,poprawnosc,,
ODPOWIEDZ