Golub-Dobrzyń 2013

Rozmowy na temat zlotów i imprez
bossmann
Posty: 2158
Rejestracja: 22 paź 2011, 17:59

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: bossmann »

Jak mozecie to folmi jakiś na yt.
Awatar użytkownika
chrapek3011
Posty: 4008
Rejestracja: 23 lip 2011, 20:44

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: chrapek3011 »

Zmęczeni ale bardzo zadowoleni już w domu.
drandrzej napisał/a:
Fajna impreza !
Co roku ciekawsze eksponaty .
Pozdrawiam i organizatorów i uczestników !

długo nie zabawiłem , dzionek szybko minął - ale 2011 Crapkowym zdążyłem kilka kólek uczynić !

Moja SLAVIA tez wzbudzała co najmniej zdziwienie *rofl* , ktos nawet pytał czy to urzadzenie do destylacji ... :p

gratulacje dla Michała i całej ekipy CGD !

Kilku naszych forumowych kolegów miało okazję pojeździć moimi sprzętami.Podziękowania dla tych,którzy przybyli z daleka nawet PKS-em,ale byli.
Awatar użytkownika
Ursus c-325
Posty: 1695
Rejestracja: 10 wrz 2006, 12:17

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Ursus c-325 »

Poczułem się wywołany, więc i od siebie coś napiszę :)

Godzinę temu wróciłem do domu ;) 7 godzin jazdy w jedną stronę, ale było warto. Chciałem podziękować za przyjęcie wszystkim, których znam z nazwiska bądź nicku RT, a także tych, których poznałem. Jestem nieczęstym bywalcem takich imprez, ale czułem się "u siebie" :) Duża w tym zasługa Sławka, któremu chcę złożyć osobne WIELKIE podziękowania za niekończące się rozmowy, rundki Zetorkami, udział w paradzie oraz udostępnienie płynów chłodzących w dniu wczorajszym ;) Pozdrowienia i dzięki również dla brata :)
Serdeczne pozdrowienia również dla Prezesa Piotrowskiego za niezwykle życzliwe podejście i wspólne rozmowy :) Już dziś deklaruję swoje przybycie w roku 2014.
Awatar użytkownika
chrapek3011
Posty: 4008
Rejestracja: 23 lip 2011, 20:44

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: chrapek3011 »

Dziękujemy wspólnie z Sylwkiem Mateusz!!!

Impreza ma klimat pikniku bądź festynu rodzinnego.

Serdeczne pozdrowienia dla Jacka.Przede wszystkim dużo,dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy!!!

Dzięki dla Wieśka za wspólne poznanie,dla Krzyśka również.Pozdrawiamy.

I dla wszystkich znanych i nieznanych ale będących na tej wspaniałej imprezie.Prezes ze współtowarzyszami klubowymi okazali się po raz kolejny wspaniałymi organizatorami.
lukasz_f9
Posty: 66
Rejestracja: 14 lut 2010, 19:14

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: lukasz_f9 »

Również chcemy podziękować za wspaniałą imprezę, atmosfera naprawdę super!! wielkie dzięki dla "Golubiaków" Czekamy na następną edycję w 2014 roku !!
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Jacek ze Skansena »

Dzięki Bardzo. Jesteśmy od początku z Michałem i jak zdrowie pozwoli to dalej go będziemy wspierać.Wszystkich Pozdrawiam i cieszę się, że nie tylko na Wilkowicach możemy pogadać.
Krzysiek86
Posty: 46
Rejestracja: 02 sie 2012, 17:35

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Krzysiek86 »

CHŁOPAKI... CHŁOPAKI...
Pierwszy raz byłem w Golubiu-Dobrzyniu I NA PEWNO NIE OSTATNI!!!!!!!!!!!!!!!
Chciałem Wam wszystkim serdecznie podziękować za tak ciepłe i miłe przyjęcie. Szczególne podziękowania należą się Sławkowi i jego bratu, Jackowi i Rafałowi.

Macie tak piękne Zetorki, że nie mogłem od nich oczu oderwać, a przejażdżka nimi była jak wisienka na torcie.

JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJE!!!!!!!
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: rafal »

Po 6 godzinach jazdy dotarłem do domu. W Golubiu jak co roku panuje fajna atmosfera, miło było spotkać się ze wszystkimi. Podziękowania dla chłopaków z Golubia za trud organizacyjny i przyjęcie nas wszystkich.

Oczywiście było na czym oko zawiesić, pięknie odrestaurowane traktory i nie tylko traktory ale i pojazdy np Zuk typu smutas. Furorę zrobiła replika parówki zbudowanej od podstaw przez Michała.
Awatar użytkownika
Wiesiek
Posty: 804
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:14

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Wiesiek »

Byłem, widziałem i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Krótka byla moja wizyta , ale sprawiła wiele radosci. Milo było poznać Was i oglądać wspaniale maszyny. Miałem okazję poznać niektórych z nas "na zywo"
Obrazek
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Jacek ze Skansena »

No to zgadujcie gdzie siedzi lub stoi Wiesiu?
Awatar użytkownika
chrapek3011
Posty: 4008
Rejestracja: 23 lip 2011, 20:44

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: chrapek3011 »

Ja też?
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 1002
Rejestracja: 26 lip 2012, 22:48

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Przemo »

ALE FAJNIE:p Słuchajcie bo widzę was w klubowych koszulkach Traktor i Maszyna ale w naszej koszulce RT żednego a ten Sliczny baner to nie logo naszego Retro Traktora czyżby jakiś plagiat tam się utworzył *eek*B)
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: drandrzej »

dla dobra sprawy uznajmy może zbieżność nazw
logo inne całkiem
tak żeby nie wywoływać dyskusji niepotrzebnie

robią w każdym razie dobra robotę - za co chwała
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12251
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Ursus »

Tak, szkoda dyskutować, aczkolwiek nazwałbym to zbieżnością nieprzypadkową.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 1002
Rejestracja: 26 lip 2012, 22:48

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Przemo »

Aha czyli jednak...dzięki za wyjaśnienie:p
Awatar użytkownika
chrapek3011
Posty: 4008
Rejestracja: 23 lip 2011, 20:44

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: chrapek3011 »

Te ostatnie posty zupełnie nie potrzebne...bez obrazy.
Traktorzystka Ewa
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2013, 21:07

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Traktorzystka Ewa »

Ursus napisał/a:
Tak, szkoda dyskutować, aczkolwiek nazwałbym to zbieżnością nieprzypadkową.

Szanowny Panie Pawle,

W związku z Pana nieustającymi komentarzami na temat wyżej podjęty, pozwalam sobie odpowiedzieć.
O ile mi wiadomo przedmiot działalności portalu i forum (podkreślam portalu i forum!!!) pod nazwą RETRO-TRAKTOR jest zgoła inny niż zadania statusowe Klubu z Golubia-Dobrzynia.
Stowarzyszenie RETRO-Traktor z Golubia-Dobrzynia jest organizacją non profit, zarejestrowaną oficjalnie, posiadającą status, a co najważniejsze łączącą ludzi z pasją. I tu jak mi się wydaje mamy zbieżne interesy*annoy*
Jeszcze raz podkreślam, że nie jesteśmy dla siebie konkurencją, a łączy nas wspólna pasja, która dzięki Pana zacietrzewieniu przerodziła się w pewnego rodzaju ignorancję naszej działalności, na którą bynajmniej żaden kolekcjoner z naszego Klubu sobie nie zasłużył.
Panowie z Golubia-Dobrzynia traktorami, uwaga użyję tego wyrażenia… nawet retro-traktorami, czyli starymi ciągnikami zaczęli się interesować jeszcze wtedy kiedy, jak mniemam, Pan jak i ja byliśmy w szkolnej ławie. Co nie umniejsza oczywiście Pana znajomości tematu i zaangażowaniu, ale nie chce mi się już słuchać tych dywagacji na temat nazwy, która przecież zastrzeżona nigdzie nie jest. A dla ścisłości czy rodzice każdego chłopca o imieniu Paweł popełnili plagiat, nazywając go Pana imieniem?
Przepraszam wszystkich retro-kolegów, którzy być może moim wywodem poczują się urażeni, ale jak pokazują coroczne już spotkania w Golubiu-Dobrzyniu, więcej nas jednak łączy niż dzieli, nie ważne czy jesteśmy z Retro-Traktor Golub-Dobrzyń, Traktor i maszyna, Skansenu z Łochowic… Cel mamy jeden - spotkać się, pokazać swoje maszyny mniejszej lub większej publiczność, posiedzieć wieczorem przy ognisku i wspólnie się zabawić*annoy*
Tu i teraz PANA również zapraszam na przyszłoroczny Zlot!
W imieniu wszystkich Retro-traktorzystów z CGD jeszcze raz dziękuję za tak liczne przybycie i miłe słowa tutaj na forum*annoy*
Golubianko-Dobrzynianka, retro-traktorzystka, Ewa
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12251
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Ursus »

No i wywiązała się niepotrzebna dyskusja. To jakie ja mam zdanie na temat nazwy Waszego klubu - to jest moja sprawa i wyjaśniałem sobie z P. Piotrowskim to w Wilkowicach.

Cała historia tego jest zgoła inna niż tutaj się wypisuje, ale nie zamierzam tego tutaj opisywać, gdyż nie mam zamiaru wyciągać żadnych brudów na wierzch :) Żal mogę mieć co najwyżej do jednej osoby z Waszego grona, która przedstawiła mi swoją wersję wydarzeń, a później Pan Michał opowiedział mi jak było naprawdę, wtedy gdy sobie gawędziliśmy w Wilkowicach.

W związku z tym zalecałbym zakończyć dyskusję na temat nazwy. Moje stanowisko jest niezmienne - dopóki nazwy będą zbieżne - na tym portalu nie pojawi się odnośnik do Waszego klubu. Ma to związek z przypadkami wprowadzania ludzi w błąd co do powiązania klubu z portalem i nie jest to działanie z mojej strony złośliwe.

Co do Waszej działalności to nigdy nie powiedziałem, że robicie źle. Robicie super robotę i mogę tylko pozazdrościć żyłki organizacyjnej, bo Wam się świetnie to udaje.

Proponuję zakończyć dyskusję o nazwie, każdy niech robi swoje i tyle.

Przemianujcie się oficjalnie na CGD Retro-Traktor - będzie to wtedy wyróżnik - i nie będzie żadnego problemu :)


P.S. Nie rozumiem dlaczego moje wypowiedzi zaraz są odbierane tak negatywnie? Nikomu krzywdy przecież nie zrobiłem i zrobić nie chcę. Pocieszeniem jest tylko to, że kto mnie zna bliżej to ma tego pewność.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Wiesiek
Posty: 804
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:14

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Wiesiek »

Ja nie bardzo rozumiem....
Obrazek
pzecież to jest całkiem inne logo!
Najbliżej z mojego podwórka - jest Stal Mielec, jest Stal Rzeszów, Stal Łańcut.
Kibole się nie biją.....
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12251
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Golub-Dobrzyń 2013

Post autor: Ursus »

Wiesiu, tu nie chodzi o logo, bo jest całkiem inne. Chodzi bardziej o nazwę, a może nie tyle też o nią, ale o formę w jakiej tłumaczono mi tą "przypadkowość", jak później pojawiały się informacje prasowe o Klubie i w kilku była informacja, że działalność Klubu opiera się o www.retrotraktor.pl itd.

Temat zamykam, bo mimo próśb dyskusja idzie w niewłaściwym kierunku.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
ODPOWIEDZ