Problem

Rozmowy nie na temat
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Problem

Post autor: Deleted_User »

Chłopaki i dziewczyny (jeśli jakieś są?) mam sprawę. Robie taki niby model
jeśli to da sie tak nazwać (bo to sie nie zalicza chyba) bez wymiarów. U siebie znalazłem wywrotkę (zieloną zabawkę oczywiście!) no właśnie i chce zrobić taką przyczepe.
. No i robie to bez wymiarów więc to chyba nie model tylko zabawka. Bo niemiał bym jak zrobić reszty, koła wezne od zabawki wozu policyjnego.
No to zadam pytania jakie przyczepy miały kolor zielony i jeśli zrobie bez wymiarów to, to "coś" będzie modelem?:confused:
oldtimer
Posty: 126
Rejestracja: 21 lis 2007, 21:26

RE: Problem

Post autor: oldtimer »

Tylko modelem czego.... Model przedstawiać powinien coś istniejącego, lub coś projektowanego, co dopiero ma powstać... Moim zdaniem, to będzie tylko zabawka...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Problem

Post autor: Deleted_User »

[quote]oldtimer napisał/a:
Tylko modelem czego.... Model przedstawiać powinien coś istniejącego, lub coś projektowanego, co dopiero ma powstać...



Ale ty mnie chyba nie zrozumiałeś... Ja przecież zrobie zmiany w tym. A problem tkwi w tym co zacytowałem. Czego to ma być. Jakie przyczepy miały kolor zielony? jak tylko dostane fotki odrazu go tak wymodeluje że ach (mam nadzieje że wyjdzie bo to mój pierwszy:rol:)????????????????
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 663
Rejestracja: 30 lip 2007, 21:01

RE: Problem

Post autor: hubert »

Możesz skonstruować przyczepę do C-45, bo przecież przyczepy są różnego koloru albo jakąs współczesną np:

http://www.agroma-poznan.pl/index.php?s ... /metaltech

albo

http://motoryzacja.polskastrefa.eu/sprz ... 86/p1.html


muisz się zdecydować, ale rzczepyw kolorze zielonym to wszytki ciągniki posiadały chyba, bo to tylko wola producenta albo właściciela jaki chce kolor,
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Problem

Post autor: Deleted_User »

aha ale jak wyglądała ta do c 45 ?
ODPOWIEDZ