Rejestracja Zetora 25

Wszystko odnośnie rejestracji, ubezpieczenia i innych formalności
Awatar użytkownika
Majo
Posty: 844
Rejestracja: 11 sty 2014, 9:41

Rejestracja Zetora 25

Post autor: Majo »

Witam.

Panowie znalazłem ładnego Zetora, niedrogo, ale bez papierów. Czy jest jakaś opcja, żeby go zarejestrować?

Czy można dla takiego traktora załatwić jakieś papiery, żeby legalnie przyjechać nim do domu?
Awatar użytkownika
arjanprojekt
Posty: 107
Rejestracja: 28 cze 2011, 21:59

RE: Rejestracja Zetora 25

Post autor: arjanprojekt »

Opcje są zawsze, a co do ich "legalności" możesz zadzwonić. Telefon poniżej
Awatar użytkownika
Majo
Posty: 844
Rejestracja: 11 sty 2014, 9:41

RE: Rejestracja Zetora 25

Post autor: Majo »

Kiedyś widziałem, że ktoś miał do sprzedania dokumenty. Jest to w jakiś sposób zgodne z prawem?
Wicher
Posty: 2077
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:16
Lokalizacja: Garbów, Lubelskie

RE: Rejestracja Zetora 25

Post autor: Wicher »

Sprzedaż dokumentów jest niezgodna z prawem, jednak zakup "złomu z dokumentami" już nosi pozory legalności. Oczywiście nie ma się co tym chwalić, ale w razie rejestracji jakoś przejdzie.
Rolnik amator, wiejski mechanizator ;)
Awatar użytkownika
Majo
Posty: 844
Rejestracja: 11 sty 2014, 9:41

RE: Rejestracja Zetora 25

Post autor: Majo »

A co z przyjazdem takim traktorem do domu? Jest możliwe załatwienie jakichś zezwoleń?
szybki
Posty: 328
Rejestracja: 14 wrz 2013, 23:26

RE: Rejestracja Zetora 25

Post autor: szybki »

Witam koledzy sledze temat i powiem tak kupiłem c 4011 był prawie 30 lat temu wyrejestrowany poprzedni właściciel pracował w kółku rolniczym na stan dostał c 4011 potem odkupił ją od kółka ale już wyrejestrował ja jestem jej trzecim właścicielem zgłosiłem zagubienie starego dowodu choć go mam i w wk dostałem pismo w którym wk stwierdza zagubienie starego dowodu oraz to ze ?kiedyś u nich był zarejestrowany do tego załączyć kazali umowę kupna i zgłosić do rejestracji oczywiście po uprzednio zrobionym przeglądzie .
Awatar użytkownika
arjanprojekt
Posty: 107
Rejestracja: 28 cze 2011, 21:59

RE: Rejestracja Zetora 25

Post autor: arjanprojekt »

Wariant pierwszy - dowód bez obciętego narożnika. Próba dotarcia do osoby figurującej, czy żyje. Jeśli tak, to piszesz z nią umowę. Jeśli nie, to piszesz umowę okrężną drogą.... Dobry dzięcioł i wydział komunikacji szuka potwierdzenia że takowy ciągnik był kiedykolwiek zarejestrowany.
ODPOWIEDZ