Jaki mały traktor - podpowiedzcie proszę...

Ogólnie o ciągnikach
zbiegusek
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2012, 19:28

Jaki mały traktor - podpowiedzcie proszę...

Post autor: zbiegusek »

Witojcież! :)
Wiem, że był podobny wątek, niemniej moje dylematy są ciut innego autoramentu chyba...
Owoż wydaje mi się, że nadszedł czas zamienić mojego przeszczepa na jakiś "normalny" w sensie fabryczny ciągnik. I tu jest problem, ponieważ wydaje mi się, że ciapki i ruski są nawet ciut za duże. A może po prostu jakoś mi nie podchodzą?
Problem w tym, że chciałbym aby mój ciągnik miał ładowacz czołowy. Ale taki o funkcjonalności ładowarki czyli bardziej do prostych robót ziemnych. A ładowacze do C330 i Władka mają inną geometrię.
Nie wspomnę już, że zestaw z ładowaczem kosztuje pod 15 tysięcy. A to już się robi cena za małego japońca.
Przyglądałem się też łamańcom - podobno można do nich ładowarkę dołożyć ale jakoś mnie idea łamania nie podchodzi...
Heh...
Co roku mam jakieś 1,5 ha dzikiej łąki do skoszenia - do tego mam teraz kosiarkę Osę spiętą z tyłem od Zetora 25 pędzonym silnikiem z przeszczepu od Poloneza 1,9D. Trza potem pobujać się z przegrabiarką pięciogwiazdową. No i chciałoby się zimą poodśnieżać trochę i raz na jakiś czas pobawić się w Boba budowniczego - najchętniej bym zanabył widział miniaturkę MB Trac na kołach 16...18" z ładowarką z przodu. ;)
Heh... Dylematy rolnika amatora :\
Pozdrrrawiam! :)
bossmann
Posty: 2158
Rejestracja: 22 paź 2011, 17:59

RE: Jaki mały traktor - podpowiedzcie proszę...

Post autor: bossmann »

Proponuje bocata kupic.
ODPOWIEDZ