Dożynki w Broniszewicach

Rozmowy na temat zlotów i imprez
piter7011
Posty: 178
Rejestracja: 28 gru 2009, 0:14

Dożynki w Broniszewicach

Post autor: piter7011 »

Witam widząc reklamę dożynek powiatu Pleszewskiego w retrotraktorze i z nimi konkurs na najlepszy pojazd , maszynę rolniczą . Zachęcony tam się wybrałem aby obejzec coś fajnego , jakiż byłem zdziwiony widząc 5 ursusów C-45 jednego Lanz-buldoga i ursusa c 328 w stanie opłakanym ale to nie wszystko gdyż ciągniki były tego samego wystawcy więc co to za konkurs . Był też terazniejszy John Deere , New Holand
Awatar użytkownika
chrapek3011
Posty: 4008
Rejestracja: 23 lip 2011, 20:44

RE: Dożynki w Broniszewicach

Post autor: chrapek3011 »

I co w tym fakcie???

Pleszew...daje do myślenia.Piece.
piter7011
Posty: 178
Rejestracja: 28 gru 2009, 0:14

RE: Dożynki w Broniszewicach

Post autor: piter7011 »

Witam fakt jest taki ze miał byc konkurs ale zabrakło konkurencji . Ps. troche nie na temat ale mieszkam 30km. dalej i wiem ze Pleszew + okolice to przede wszystkim auto komisy i handel używanymi samochodami i nie tylko a z pieców są bardziej w Polsce znani .
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Dożynki w Broniszewicach

Post autor: Jacek ze Skansena »

Ja zapytam za Chrapkiem "i co z tym dalej?"
piter7011
Posty: 178
Rejestracja: 28 gru 2009, 0:14

RE: Dożynki w Broniszewicach

Post autor: piter7011 »

Dalej już nic z tym fantem to tylko taka informacja ze nie wszędzie są takie dożynki jak np. w Zakrzewie . Myślałem ze spotkam tam ludzi z którymi porozmawiam o starym rolnictwie ale było tam może dwóch panów z którymi zamieniłem kilka słów . Z mojej strony to już wszystko jeśli uważacie ze temat nic nie wnosi ciekawego można go zamknąc pozdrawiam Piter .
ODPOWIEDZ