85-lecie Szkoły w Bojanowie

Rozmowy na temat zlotów i imprez
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12240
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

Tutaj prosze pisać o wszystkim co związane z zlotem w Bojanowie :D
Zapraszam.

Balbinka przekazała następujące informacje:
23 czerwca 2007 w Bojanowie kolo Leszna JEST zlot. Rozmawialam z radnym i da rade wszystko zalatwic, sponsorow, transport.... Teraz reszta zalezy tylko od Was. Mam nadzieje ze nie zawiedziecie. Pytal jedynie, czy ktos ma lokomobile parowa na chodzie bo taki sprzet bylby bardzo atrakcyjny. Blizszych informacji udzielam na GG, moje namiery 9842590, oraz na adres email [mail]agnieszka19_87@o2.pl[/mail]
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12240
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

Myślę, że z załatwieniem lokomobili parowej będziesz miała problem :( Z tego co wiem to chyba tylko w Szreniawie jest jedna sprawna lokomobila w Polsce (no chyba, że jeszcze o jakiejś nie wiem). Oni wątpie w to czy by z nią przyjechali ale można próbować. Ale mają też tam lokomobilę taką do napędu np. młocarni - którą musi ciągnąć jakiś pojazd. Jest ona stosunkowo mała więc powinno być to bardziej realne do załatwienia :)

Ja na 99,9% przyjade do Bojanowa - oczywiście wezmę moje modele Ursus C-45 i Zetor 25 - jak skończe go) - może nie wiele ale zawsze coś.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Jacek ze Skansena »

Najlepiej byłoby jakbyśmy wynajęli kogoś z tad. Nie potrzebaby jechać na pusto. Do mnie jest dosc daleko bo około 250 km. Nie wiem jak to Agnieszka załatwi. Możemy jeszcze spróbować kogoś bliżej przywieźć ale wszystko jest zależne od ilosci kasy. Można jeszce zrobić numer zbierania traktorów "po" drodze z różnych części kraju. To też ma swój wydźwięk.
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Deleted_User »

teraz trzymajcie za mnie kciuki, zebym zalatwila jak najwiecej sponsorow.
Akcja ze zbieraniem traktorow byla by super, osobiscie nie moglabym na to pojechac, bo bede potrzebna na miejscu ale moglabym wyslac kogos kto robil by fotki ktore mozna by opublikowac potem. Chcialabym zeby przyjechalo jak najwiecej maszyn, a transport nie bedzie stanowil problemu, gdyz jeden z radnych, a jednoczesnie nauczyciel matemy u mnie w szkole obiecal swoje wsparcie. Bedzie mi pomagal w zalatwieniu spraw organizacyjnych.
Bierzcie wiec swoje kalendarze, czerwone dlugopisy i zapisujcie sobie na 23 czerwca wizyte w Bojanowie :D
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: rafal »

Balbinka , jest już zaznaczony grubym czerwonym kółkiem. Ile ciagników przyjedzie to jest teraz kwestia , tak zasobności sponsorów. Tak jak rozmawialiśmy , 10 lutego przedstawię Twoje zaproszenie i ustalimy jakie ile i z kąd przyją traktory.

Odnośnie tego transportu to są takie dwie możliwości że:

I. transport jest Twój i on zabiera traktory - jesli tak to jaki długi to
samochód i czy będzie to jedna ciężarówka czy więcej.

II. my załatwiamy swój transport za zwrotem kosztów paliwa etc. czyli to co wspomniał Jacek. Samochód jedzie nie na pusto tylko zbiera samochody i my go organizujemy.

I to musielibyśmy wiedzieć przy przedstawianiu tego na zebraniu 10 lutego jaka jest wielkość środków na to przeznaczonych w przypadku punktu II.

A tak po za tym należą Ci się wielkie brawa za niebywałą wręcz operatywność.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Jacek ze Skansena »

Rafał a jakbyś wzioł Wiesia i przyczepę to twój mały i mój bociek może już jechać bez wiekszych problemów i kasy na ten transport nie potrzeba za wiele jeśli chodzi o nasz rejon. Dobrzeby było jak Klub podstawiłby traktorki to sporo mozna się spodziewać. W tej chwili Balbinka nie jest w stanie określić ile kasy zbierze ale widząc co się dzieje to napewno ktoś do niej przyjedzie. Jeśli będą chętni bliżej to ja na siłe nie muszę jechać ale oczywiście czekam na zaproszenie. No!
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12240
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

Ale Jacek - jak nie z maszyną to przyjedziesz chyba bez :) Bo szykuje się fajna impreza i mam nadzieję kolejna okazja żeby pogadać - bo sam widziałeś ostatnio w Lipnie, że nie mogliśmy się nagadać :lol:
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Jacek ze Skansena »

No tak ale przyjazd bez maszyny to nie to samo.
Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 217
Rejestracja: 07 sie 2006, 21:44

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Piotr »

fajna sprawa z tym Bojanowem, a czy kożeżanka pisała oficjalnie pismo do Klubu www.traktor.lipno.pl? Bardzo chętnie przyjade do Bojanowa - to może być przedbieg Wilkowic:yes:
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12240
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

Z tego co wiem to Rafał M. ma to przedstawić na zebraniu.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Deleted_User »

ja bede wiedziec w najblizszym czasie jaki transport jestem w stanie zapewnic. I wtedy sie dogadamy do konca.
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: rafal »

Tak sprawa pójdzie na zebraniu.
Jacek , rozmawiałem z Wieskiem i nie ma problemu. On by musiał założyc tylko zaczep do swojego Stara a ja załatwić lawetę. A to juz by się dało zrobic . Więc wtedy mogłyby jechać dwa pojazdy w takim zestawie. Może wtedy już będe miał gotowego RS-a. To zamiast Zetorka pojechałby u mnie nośnik .
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Deleted_User »

Rafal, a jesli ty zalatwisz transport, to po czyjej stronie lezec beda koszty chocby paliwa? Ja znajde sponsorow, ale na moim terenie... :smilewinkgrin: myslalam juz do ktorych firm sie wybrac i mam ich spora liste, nie odmowia mi. A dzsiaj gadalam z kolegami ktorych szef ma niskopodwoziowke i moze bede z nim rozmawiac. No i co najwazniejsze jest ona bardzo duza, obejrzalam ja sobie dokladnie. Tylko maly problem- do samego Bojanowa maja oni cos okolo 60 km, a co dopiero dalsza droga po ciagniki... Ale to tylko moje wstepne poszukiwania, w razie czego i to bedzie dobre.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Jacek ze Skansena »

Agnieszka jeśli Wiesiu pojedzie swoim starem z lawetą to ty musisz załatwić tylko paliwo. Ile tego paliwa yto już Wiesiu musi określić.
Rafał wolałbym abyś wziął Zetorka bo Zetor to inna kategoria sprzętu ale to twoja decyzja.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12240
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

Ja też już nic nie chciałem mówić, ale też wolałbym Zetorka :yes:
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Jacek ze Skansena »

Mój K25 jest też niebieski. Będzie para. No i dziewiczy występ. Jeszce nim nigdzie nie byłem.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12240
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

No fajnie by było jakby przyjechała taka parka :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Deleted_User »

ciesze sie bardzo ze impreza w Bojanowie cieszy sie takim pwodzeniem :D super sprawa ze tylu z was wyraza chcec pojawienia sie na tym 85 leciu :lol: czekam tylko na nowe wiadomosci, ruszam w poszukiwaniu sponsorow, bede rozmawiac z przewodniczacym komitetu organizacyjnego i ustalimy jaki teren daje nam do dyspozycji... i wtedy wszystko bedzie juz dokladnie wiadomo :D
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Jacek ze Skansena »

Najlepiej okresl kwote dla sponsorów i ile sprzętu chcesz sprowadzić i tego się trzymaj. Potem pomyślimy kto ma do ciebie przyjechać. to najprostrza metoda. Podstawimi sprzęt pod kwotę. I Będziesz zadowolona, Bedziesz zadowolona
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Deleted_User »

masz racje, powinnam juz niedlugo widziec jaka kwota bede dysponowac, to kwestia najdalej tygodnia.
ODPOWIEDZ