Dobry sklep z częściami do t25

Wszystko o ciągnikach z ZSRR
Awatar użytkownika
peter779
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:39

Dobry sklep z częściami do t25

Post autor: peter779 »

witam zna może ktoś jakiś dobry sklep z częściami do Vladimira???? do tej pory kupowałem u kisiel 24 ale nie maja najlepszej jakości. *rolleyes*
grzegorz 1969
Posty: 250
Rejestracja: 24 mar 2013, 12:11

RE: Dobry sklep z częściami do t25

Post autor: grzegorz 1969 »

Niestety, większość części do władka jest marna, dlatego wolę kupować na miejscu, bo widzę co dają.
Awatar użytkownika
peter779
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:39

RE: Dobry sklep z częściami do t25

Post autor: peter779 »

No niestety tak bywa z tymi częściami ale przecież musi być gdzieś jakiś dobry sklep z częściami do wladka.*no*
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4849
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: Dobry sklep z częściami do t25

Post autor: Bolszewik »

Nie ma .... problem w tym że czasami sprzedawca sam nie wie co sprzedaje.
Wiem że to głupie tłumaczenie, ale tak to działa, on dostaje z hurtowni i sprzedaje nawet nie patrzy co jest w środku.

Ja jestem złośliwy typ i często kazałem sobie podać kila egzemplarzy tego samego elementu. *yes*

Czasami wybierałem i nic .... wychodziłem.

Cóż weź ze sobą do sklepu z częściami jakąś kobietę to ona nauczy jak wydziwiać w sklepie ....
*rolleyes*

Myślę że więcej niż połowa >> nowych << części do Władka to szmelc.
Nie ma się co jednak napalać na słynne leżaki magazynowe bo to nie zawsze działa.

Osobiście kupuje w Agromie Kielce, ul. Krakowska (choć oni padają) i TrakRolu ul. Stolarska 12. Podobno dobrze zaopatrzony jest sklep w Jędrzejowie (zasłyszane, nigdy tam nie byłem). Wiele małych "wiejskich" sklepików ma drogie i podłe części. Jednak można tam zwykle zamówić za dopłatą od innego producenta.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
ODPOWIEDZ