Diorama

Czyli ciągniki i maszyny w małych rozmiarach
Awatar użytkownika
LISEK5314
Posty: 23
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:02

Diorama

Post autor: LISEK5314 »

Witam was to mój pierwszy temat. Chcialbym wam zaprezentowac moja makiete jaką robie juz od dłuszego czasu. Makieta bedzie sie składac z kilku kawałkow mam juz palc głowny i jestem w czasie budowy wiaty.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
klusek-rolnik
Posty: 623
Rejestracja: 20 lis 2007, 13:03

RE: Diorama

Post autor: klusek-rolnik »

Ładnie Lisek... brame będziesz robił...?
Awatar użytkownika
LISEK5314
Posty: 23
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:02

RE: Diorama

Post autor: LISEK5314 »

Dzieki. Tak brame juz kilka razy robiłem i zakazdym razem mi sie cos w niej niepodbało, ale kiedys ja zrobie :)
Awatar użytkownika
klusek-rolnik
Posty: 623
Rejestracja: 20 lis 2007, 13:03

RE: Diorama

Post autor: klusek-rolnik »

Każdy nawet nieudany element ma swój urok... ;)
Awatar użytkownika
LISEK5314
Posty: 23
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:02

RE: Diorama

Post autor: LISEK5314 »

Niby tak ale staram sie aby nawet najmniejszy drobiazg był perfekt. Ja staram sie robic makiete dokładnie i pomału a nie na odwal sie :)
Awatar użytkownika
agrotechnik
Posty: 1052
Rejestracja: 24 lis 2007, 16:38

RE: Diorama

Post autor: agrotechnik »

Ty mi lisek powiedz, dlaczego sam nie stworzyłeś oryginalnej makiety, i powtórzyłeś w większości makietę Mateusza Rogowskiego? bo jakoś nie chce mi się wierzyć, aby u ciebie w okolicy był taki bruk na drogach i do tego miały by być dostawione Classy.


Do administracji- proszę uważać na tego Usera, bo lubi wywoływać konflikty i obrażać administrację i wszystkich w koło.
Awatar użytkownika
LISEK5314
Posty: 23
Rejestracja: 16 wrz 2008, 20:02

RE: Diorama

Post autor: LISEK5314 »

Poprstu podba mi sie diorama Mateusza Rogowskiego, dlatego wzoruje sie na jego. Umnie wokoło pełno jest tego typu dróg z bruku bo w okolicy mam były PGR który nadal dziła jako spółdzielnia. A co do maszyn to nietylko beda tam clasy ale tez inne.
ODPOWIEDZ