VIII Wystawa Zabytkowych Pojazdów RetroMOTO

Dodano dnia: 11/03/2019

Data wydarzenia: 18/05/2019 - 19/05/2019

Miejsce wydarzenia: OSiR Oborniki Śląskie

Dodatkowe informacje: Teren naprzeciw basenu

Już po raz 8. Klub Miłośników Starej Techniki RetroTRAKTOR we współpracy z Gminą Oborniki Śląskie organizuje Wystawę Zabytkowych Pojazdów RetroMOTO. Poniżej prezentujemy bardzo uproszczoną i wstępną wersję plakatu. Informacje dotyczące planu imprezy oraz sponsorów mogą ulec zmianie.

Zgłoszenia

Zgłoszenia możecie nadsyłać korzystając z poniższych formularzy, które po wypełnieniu należy przesłać na adres email: klub@retrotraktor.pl

Formularz zgłoszeniowy (Word)
Formularz zgłoszeniowy (pdf)
Regulamin (pdf)

Możecie również skorzystać w formularza Google: Formularz online

Wypełniając powyższe formularze wpiszcie w rubryce Dodatkowe informacje, czy wyrażacie chęć udziału w spotkaniu po wystawie, na neutralnym terenie, z ogniskiem i możliwością przenocowania w namiocie – napiszcie np. ognisko + nocleg albo: tylko ognisko

Wymagania wiekowe dla pojazdów

W wystawie mogą wziąć udział wszystkie pojazdy – rowery, motorowery, motocykle, samochody osobowe, ciężarówki, traktory itd. – o ile zostały wyprodukowane najpóźniej w 1989 roku. Wyjątek robimy dla pojazdów produkcji polskiej (Fiaty 126p, 125p, Polonezy…) oraz dla innych klasyków o szczególnej wartości historycznej bądź po prostu bardzo rzadkich, wartych pokazania.

Co otrzyma uczestnik?

Każdy wcześniej zgłoszony uczestnik będzie mógł powalczyć w konkursach o cenne nagrody ufundowane przez sponsorów. Ponadto każdy otrzyma pamiątkową naklejkę zlotową oraz gadżet promocyjny – niestety nie jesteśmy jeszcze w stanie określić co to będzie, gdyż liczymy na to, że otrzymamy gadżety od Urzędu Gminy. Udział w imprezie jest bezpłatny, natomiast jeśli chcielibyście przekazać na konto naszego stowarzyszenia jakąś darowiznę – będzie to dla nas miły gest 🙂

Staramy się, aby w trakcie wystawy lub na terenie pikniku przygotować poczęstunek dla uczestników.

Co nowego w tym roku?

Oprócz miejsca, w którym odbędzie się wystawa, ten rok przynosi także zmiany organizacyjne. Planujemy wystartować nieco wcześniej z paradą – tj. o godzinie 16.00. Wszystko po to, aby później udać się w inne miejsce i tam spędzić nieco czasu przy ognisku, pogawędkach, a także z możliwością przenocowania w namiocie. Szczegóły podamy później, jeśli poznamy ilość osób zainteresowanych takim spotkaniem.

Współpraca

Firmy, instytucje oraz osoby prywatne zainteresowane współpracą w zakresie organizacji wystawy proszone są o kontakt email lub telefoniczny. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami z branży technicznej, motoryzacyjnej, rolniczej, jak również gastronomii.

Jak było rok temu?

W roku ubiegłym w wystawie udział wzięło ok. 100 eksponatów, przy czym po raz pierwszy mieliśmy do czynienia z niemal równym podziałem pojazdów na kategorie. Zarówno samochodów, jak i motocykli oraz traktorów prezentowano w ilości ok. 35 sztuk.

Zobacz więcej na