Ekipa

Paweł Rychter

Administrator / Redaktor

607 955 163 info@retrotraktor.pl

Pomysłodawca i założyciel portalu. Na forum znany jako Ursus. Kolekcjoner zabytkowych maszyn, ciągników rolniczych, a także literatury i pamiątek związanych z mechanizacją rolnictwa. Prowadzi wraz z tatą Franciszkiem kanał RetroTRAKTOR na YouTube. Prezes Klubu Miłośników Starej Techniki RetroTRAKTOR, a także członek Klubu Traktor i Maszyna.

Rafał Mazur

Redaktor

rafal@retrotraktor.pl

Współtworzy portal od samego początku i jest autorem wielu artykułów historycznych. Kolekcjoner nie tylko starych traktorów, ale również od niedawna klasycznych samochodów francuskich. W ostatnim czasie ukazała się książka jego autorstwa - Stare ciągniki na polskich polach 1918-1969.

Bolszewik

Główny moderator

bolszewik@retrotraktor.pl

Posiadacz i znawca ciągników Władimirec T25. Od lat odpowiedzialny za porządek na forum, a także doradca w wielu sprawach technicznych - m.in. z dziedziny instalacji elektrycznych. Z zamiłowania konstruktor i racjonalizator.

Marcin Marek - Marcin125p

Moderator

Marcin był z nami niemal od samego początku, od 2006 roku. Pasjonował się starymi maszynami oraz dawną motoryzacją. Jego oczkiem w głowie były maszyny żniwne. Z pamięci recytował dane dotyczące polskich młocarń. Odszedł 10.03.2023 w wieku 37 lat.

Jacek Grzywacz - JacekzeSkansena

Skansen Łochowice

jacek@retrotraktor.pl 728 981 960

Założyciel Skansenu w Łochowicach, który po latach dał początek Klubowi Miłośników Starej Techniki Skansen Łochowice. Miłośnik i popularyzator starej techniki rolniczej. Na portalu niemal od początku, jest autorem wielu relacji z imprez.

Zobacz więcej na