10-lecie Klubu „Traktor i Maszyna”

Dodano dnia: 02/03/2013

Dnia 2 marca 2013 roku w restauracji Wigwamy w Śmiglu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Klubu „Traktor i Maszyna”. W dużej sali, którą dokładnie wypełnili Członkowie Klubu, przeprowadzono zebranie zgodnie z przedstawionym harmonogramem. Przewodniczącym spotkania został Andrzej. Przedstawiono sprawozdania z działalności stowarzyszenia w zeszłym roku, a także zaplanowano kolejny sezon. W tym roku planowane jest wysłanie w lipcu do Panningen sporej delegacji, reprezentującej Klub oraz historyczne ciągniki i silniki stacjonarne polskiej produkcji.
Po zakończeniu zebrania, przystąpiono do wykonania pamiątkowych fotografii. Następnie rozpoczęło się jubileuszowe spotkanie, bowiem w tym roku Klub obchodzi swoje dziesięciolecie. Przedstawiono historię działalności Klubu, wraz z ciekawostkami, o których z pewnością wielu „młodszych stażem” Klubowiczy nie miało pojęcia. Wręczono również Puchary Kolekcjonera Roku, jak również podziękowania za zaangażowanie w działalność stowarzyszenia.
Uhonorowani Pucharami Ministra Rolnictwa zostali:
– Mateusz Wiadrowski,
– Jerzy Walerowicz,
– Jarosław Wiśniewski.

Pragniemy życzyć wszystkim Członkom Klubu „Traktor i Maszyna” sukcesów, determinacji i dalszego rozwoju, na kolejne 10 i więcej lat.

Administracja RetroTRAKTOR.pl

Foto: Andrzej Cieślik

Zobacz więcej na