Kalendarze RetroTRAKTOR 2024 i inne gadżety

Dodano dnia: 28/11/2023

Już są w sprzedaży Kalendarze RetroTRAKTOR 2024, a także kilka innych gadżetów w świeżo utworzonym sklepie internetowym – znajdziecie go pod adresem sklep.retrotraktor.pl .

W tej chwili asortyment jest skromny i opiera się raczej na gadżetach związanych z RetroTRAKTORem, ale będziemy się starać stopniowo go rozszerzać. Sklep został utworzony w celu ułatwienia kolportażu naszych wspólnie tworzonych gadżetów – głównie kalendarzy. Z biegiem czasu chcielibyśmy, aby znalazły się tam dostępne na rynku części zamienne typowe dla modeli Zetor 25, 50 Super, Zetor 3011, Dzik, Ursus C-325 i C-328, a także C-4011 i wielu innych popularnych w naszym kraju traktorów typu retro. Naszym celem jest ułatwienie znalezienia i umożliwienie zakupu potrzebnych części w jednym miejscu, bez konieczności tracenia czasu na przeszukiwanie otchłani Internetu. Docelowo mają tam znaleźć się głównie części stosowane przez nas, w miarę możliwości sprawdzone co do zgodności i jakości.

Z racji tego, że sklep jest w budowie – prosimy o wyrozumiałość i zgłaszanie ewentualnych uwag lub sugestii na adres info@retrotraktor.pl

Paweł Rychter

Zobacz więcej na