Kolejny reportaż o kolekcjonerach

Dodano dnia: 04/03/2020

4 marca br. w Obornikach Śląskich po raz kolejny zawitała ekipa telewizyjna. Tym razem kolekcjonerów odwiedziła Pani Jadwiga Jarzębowicz, znana reporterka TVP Wrocław, działająca szczególnie w obszarze rolnictwa. Była to już zdaje się trzecia wizyta u kolekcjonerów z Klubu RetroTRAKTOR.

W pierwszej kolejności zostały nagrane wywiady z Frankiem i Pawłem oraz część dotycząca ich działalności internetowej. Następnie odpalanie i przejażdżki Ursusem C-325. Po ponad godzinie przenieśliśmy się wszyscy na działkę do Andrzeja i Grześka Pałki, gdzie dojechał również Stefan Sych na swoim Deutzu F1L. Grzesiek natomiast prezentował swojego Fendta Farmera 2D z ładowaczem czołowym marki Baas. Tutaj również na pierwszy rzut poszły wywiady, a następnie pod uważnym okiem operatora – Pana Andrzeja Rakowskiego – parę ujęć z przejażdżki, odpalania itd. Generalnie bardzo mile spędzony czas. Dziękujemy.

W nagraniach mieli wziąć udział jeszcze inni kolekcjonerzy z naszej lokalnej ekipy, ale przeszkodziły im inne obowiązki. Poniżej krótka fotorelacja, natomiast jeśli materiał zostanie opublikowany w Internecie – podzielimy się z Wami odnośnikiem do niego.

Paweł Rychter

Zobacz więcej na