Konkurs z okazji 15-lecia RetroTRAKTOR.pl

Dodano dnia: 16/06/2021

Witajcie!

Tak się złożyło, że dokładnie 16 czerwca 2006 roku pojawił się w otchłani Internetu Portal Miłośników Starej Techniki Rolniczej RetroTRAKTOR. Dokładną historię jak to się zaczęło opowiemy w innym, obszerniejszym materiale. Tym razem chciałbym jednak zaprosić Was do udziału w konkursie z tej okazji, w którym cenne nagrody ufundowała firma Agro-Bis – dobrze Wam znany sklep, który znajdziecie pod adresem hurtowniarolnicza.pl

Zasady konkursu

1. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto posiada konto pocztowe e-mail – aby mógł wysłać do nas zdjęcie konkursowe.

2. Zdjęcie powinno przedstawiać ciągnik rolniczy lub maszynę rolniczą mającą ponad 25 lat, ale im starszy tym lepiej. Minimalna rozdzielczość zdjęcia to 1280×960. Zdjęcie powinno być w formacie JPG. Mile widziane zdjęcia plenerowe, które będą miały szansę zagościć w naszym kalendarzu na rok 2022.

3. Zdjęcia do konkursu należy wysyłać TYLKO na adres e-mail info@retrotraktor.pl, przy czym po ich wysłaniu należy oczekiwać potwierdzenia przyjęcia. Jeśli to nie nastąpi w ciągu kilku godzin, prosimy o ponowny kontakt w celu wyjaśnienia, gdyż wiadomość może nie dojść z różnych przyczyn (np. za duże załączniki, spam, itd.)

4. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać TYLKO JEDNO zdjęcie. Zgłoszenia z większą liczbą zdjęć w załączniku będą odrzucane. Zdjęcie nie powinno mieć znaku wodnego ani daty nałożonej na fotografię.

5. Prawidłowo utworzona wiadomość e-mail powinna zawierać w temacie Konkurs RetroTRAKTORa. W treści e-maila MUSI znajdować się zgoda na publikację i nieodpłatne wykorzystanie zdjęcia, której wzór prezentujemy poniżej:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanego na konkurs zdjęcia i mam wszelkie prawa do jego publikacji i rozpowszechniania. Posiadam zgodę na prezentację maszyny oraz wizerunku osób przedstawionych na zdjęciu, a ponadto wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie zdjęcia na potrzeby portalu Retrotraktor.pl, a także na przetwarzanie moich danych w celach realizacji konkursu.

Jeśli na zdjęciu znajdują się jakieś osoby to ważne byście mieli ich zgodę na publikowanie wizerunku.

Zgłoszenia bez wymaganych oświadczeń nie będą brane pod uwagę.

6. Zdjęcia nadesłane za pomocą wiadomości PW, komunikatorów (np. Facebook, WhatsApp) czy w każdy inny sposób niż podany w pkt. 3, nie będą uwzględniane.

7. Zdjęcia przyjmowane są od 16 czerwca 2021r., tj. od momentu pojawienia się informacji o konkursie na portalu, do 16 lipca 2021r. do godz. 23:59.

8. Po zakończeniu przyjmowania zdjęć zostaną one opublikowane w oddzielnym albumie na naszym profilu http://www.facebook.com/retrotraktor. Zwyciężą trzy zdjęcia, które uzyskają najwięcej kliknięć „Lubię to!” i udostępnień. Jedno udostępnienie w punktacji będzie równe dwóm kliknięciom „Lubie to!”.

9. Dodatkowo dwa zdjęcia zostaną wyróżnione jako wybór organizatora i nagrodzone.

10. Wszelkie sprawy sporne, które nie mają swojego odniesienia w powyższym Regulaminie, rozstrzygnięte zostaną przez Administratorów. Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zdjęcia w przypadku naruszenia któregoś z punktów regulaminu.

11. Nagrody w konkursie zostaną przesłane przesyłką kurierską na dowolny adres na terenie Polski, uzgodniony z nagrodzonymi po zakończeniu konkursu.

Nagrody

Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana jest nagroda, którą zaprezentujemy niebawem. Mogę jednak zapewnić, że jest to przedmiot bardzo niezwykły, pochodzący z limitowanej serii i który był szeroko komentowany w mediach społecznościowych w ostatnim czasie, gdzie wzbudzał wiele pozytywnych reakcji. Zdjęcia będą dodane niebawem, a do tego czasu nie będziemy zdradzać szczegółów, ale zapewniamy o wyjątkowości nagrody.

Za zajęcie 2. oraz 3. miejsca oraz wyróżnienia organizatora przewidziane są zestawy nagród składające się z:

  • zestawu lamp bezprzewodowych do użycia w przyczepie, maszynie oraz np. podczas holowania innego pojazdu
  • ledowej lampy warsztatowej z wbudowanym akumulatorem
  • gadżetów RetroTRAKTOR.pl

Nagrody rzeczowe przekazała firma Agro-Bis, za co serdecznie dziękujemy

Życzymy udanej zabawy!

Paweł Rychter

 

Zobacz więcej na