Konkurs na STÓWĘ!

Dodano dnia: 24/12/2022

Witajcie!

Jest nam bardzo miło, że liczba naszych Widzów nieustannie rośnie, ale jeszcze jakiś czas temu nie spodziewaliśmy się, że uda nam się przekroczyć magiczne 100 000 subskrybcji. Tak jak obiecaliśmy na półmetku, z okazji „setki” zorganizujemy konkurs z nagrodami.

Zasady konkursu

1. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto posiada konto pocztowe e-mail – aby mógł wysłać do nas zdjęcie konkursowe.

2. Zdjęcie powinno przedstawiać ciągnik rolniczy lub maszynę rolniczą mającą ponad 25 lat, ale im starszy tym lepiej. Minimalna rozdzielczość zdjęcia to 1600×1200. Zdjęcie powinno być w formacie JPG. Mile widziane zdjęcia plenerowe, które będą miały szansę zagościć w naszym kalendarzu na rok 2024.

3. Zdjęcia do konkursu należy wysyłać TYLKO na adres e-mail info@retrotraktor.pl, przy czym po ich wysłaniu należy oczekiwać potwierdzenia przyjęcia. Jeśli to nie nastąpi w ciągu kilku godzin, prosimy o ponowny kontakt w celu wyjaśnienia, gdyż wiadomość może nie dojść z różnych przyczyn (np. za duże załączniki, spam, itd.)

4. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać TYLKO JEDNO zdjęcie. Zgłoszenia z większą liczbą zdjęć w załączniku będą odrzucane. Zdjęcie nie powinno mieć znaku wodnego ani daty nałożonej na fotografię.

5. Prawidłowo utworzona wiadomość e-mail powinna zawierać w temacie Konkurs RetroTRAKTORa. W treści e-maila MUSZĄ znajdować się imię i nazwisko zgłaszającego oraz zgoda na publikację i nieodpłatne wykorzystanie zdjęcia, której wzór prezentujemy poniżej:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanego na konkurs zdjęcia i mam wszelkie prawa do jego publikacji i rozpowszechniania. Posiadam zgodę na prezentację maszyny oraz wizerunku osób przedstawionych na zdjęciu, a ponadto wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie zdjęcia na potrzeby portalu Retrotraktor.pl, a także na przetwarzanie moich danych w celach realizacji konkursu.

Jeśli na zdjęciu znajdują się jakieś osoby to ważne byście mieli ich zgodę na publikowanie wizerunku.

Zgłoszenia bez wymaganych oświadczeń nie będą brane pod uwagę.

6. Zdjęcia nadesłane za pomocą wiadomości PW, komunikatorów (np. Facebook, WhatsApp) czy w każdy inny sposób niż podany w pkt. 3, nie będą uwzględniane.

7. Zdjęcia przyjmowane są od 26 grudnia 2022r., tj. od momentu pojawienia się informacji o konkursie na portalu, do 15 stycznia 2023r. do godz. 23:59.

8. Po zakończeniu przyjmowania zdjęć zostaną one opublikowane w oddzielnym albumie na naszym profilu http://www.facebook.com/retrotraktor. Zwyciężą trzy zdjęcia, które uzyskają najwięcej kliknięć „Lubię to!” i udostępnień. Jedno udostępnienie w punktacji będzie równe dwóm kliknięciom „Lubie to!”. Ważne jest to, że muszą być to udostępnienia publiczne – bo jedynie takie będą się liczyć w punktacji.

9. Dodatkowo dwa zdjęcia zostaną wyróżnione jako wybór organizatora i nagrodzone.

10. Wszelkie sprawy sporne, które nie mają swojego odniesienia w powyższym Regulaminie, rozstrzygnięte zostaną przez Administratorów. Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zdjęcia w przypadku naruszenia któregoś z punktów regulaminu.

11. Nagrody w konkursie zostaną przesłane przesyłką kurierską na dowolny adres na terenie Polski lub za pomocą Paczkomatów InPost – sposób i adres zostaną uzgodnione z nagrodzonymi po zakończeniu konkursu.

Nagrody

Poniżej prezentujemy niektóre z nagród, które powędrują do laureatów konkursu.

Spory pakiet nagród, które z pewnością przypadną do gustu każdemu mężczyźnie przekazał nam nasz kolega Marcin Easy Rider 🙂 Dziękujemy!

Życzymy udanej zabawy!

Paweł Rychter

 

Zobacz więcej na