Nowy RetroTRAKTOR

Dodano dnia: 22/03/2019

Oddajemy w Wasze ręce owoc wielomiesięcznej pracy – nowe wcielenie Portalu Miłośników Starej Techniki Rolniczej RetroTRAKTOR. Prace jeszcze nie są zakończone, cały czas trwać będzie przenoszenie archiwalnych treści ze starego portalu, ale postanowiliśmy udostępnić Wam obecną wersję. Chcemy, abyście mogli wygodnie korzystać z wielu udogodnień, a także przekazywali nam swoje ewentualne uwagi. Możecie to robić na forum lub pisząc na email info@retrotraktor.pl

Proszę o wyrozumiałość – codziennie będzie przybywać tekstów, które podczas przenoszenia będą nieco odświeżane. To świetna okazja do przypomnienia sobie materiałów, które publikowane były na forum nawet kilkanaście lat temu, ale są nadal aktualne.

Korzystając z okazji dziękuję wszystkim osobom, które pomogły w realizacji tego celu – merytorycznie, duchowo lub finansowo – m.in. biorąc udział w zrzutce: https://zrzutka.pl/p9jdmv Będzie ona aktywna jeszcze jakiś czas – do zakończenia tego etapu modernizacji, cały czas możecie się dorzucić.

Dziękuję firmie KOMFORT za wsparcie, Sebastianowi za realizację, a Kamilowi za nieocenioną pomoc przy forum!

Miłego korzystania!

Paweł Rychter

Zobacz więcej na