Oldtimerbazar w Warszawie

Dodano dnia: 04/02/2010

W dniu 24 stycznia po raz pierwszy w Warszawie odbył się „Oldtimerbazar” w Halach Expo XXI. Na wystawę postanowiliśmy zabrać Ursusa C-45. W niedzielę o godzinie 5.00 dotarliśmy na miejsce.
No to co grzejemy go? – zapytałem się taty, na co się tylko uśmiechnął. Ale spróbowaliśmy, niestety przy -25 stopniach olej za bardzo zgęstniał i ciężko było zakręcić kierownicą.  Wjechaliśmy więc razem z samochodem.
Ludzie zwiedzający nie przechodzili  obojętnie obok naszego sprzętu, oglądali film przygotowany specjalnie na wystawę, robili zdjęcia itd. Niedziela  w Expo okazała się bardzo udana udzieliliśmy kilka wywiadów do radia i gazet, sami z zaciekawieniem oglądaliśmy inne eksponaty o których warto wspomnieć. Było kilkanaście starych amerykańskich aut a także motocykli, ciekawe sportowe Lancie, Polskie motocykle sokoły, wski itp.  Na koniec dnia oczywiście nie daliśmy za wygraną i po wyjeździe z hali daliśmy pokaz ognia i dymu Ursusem. W czerwcu ma się odbyć ponownie taka impreza więc może wybierzemy się z większą częścią zbiorów.

Mateusz Wiadrowski

 

Zobacz więcej na