RetroMOTO 2022

Dodano dnia: 16/05/2022

W tym roku – z uwagi na to, że dopiero kilka dni temu pojawiła się informacja ze strony Gminy o organizacji Dni Obornik Śląskich – organizujemy Wystawę RetroMOTO w nieco innej formie.
Podobnie jak w 2021r. rezygnujemy z zapisów, rejestracji i wszelkich tego typu formalności, aby po prostu spontanicznie spotkać się w gronie miłośników starej techniki i motoryzacji, wymienić poglądami, pooglądać sprzęt i zaprezentować swoje „perełki”.
Tak więc jeśli masz ochotę – przyjedź motocyklem, samochodem, traktorem, a nawet zabytkowym rowerem! Mile widziane pojazdy wyprodukowane przed 1989 rokiem, ale jak zwykle pojazdy produkcji polskiej w drodze wyjątku do 2002r.
W tym roku nie będzie również plebiscytu wśród uczestników na najładniejszy pojazd. Nagrody powędrują do szczęśliwców na drodze losowania i/lub na drodze wyboru zebranej komisji.
Podane informacje co do planu wystawy są jedynie orientacyjne i mogą ulec drobnym zmianom w zależności od przebiegu głównej imprezy tj. Dni Obornik Śląskich, jak również w zależności od sytuacji pogodowej.
Dla każdego uczestnika będziemy mieli przygotowaną pamiątkową naklejkę, a także staramy się pozyskać również inne gadżety.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsca na placu wystawowym zalecamy przyjechać punktualnie, dla spóźnialskich może zabraknąć miejsca 😉
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na klub@retrotraktor.pl
Do zobaczenia!

 

Zobacz więcej na