Rozstrzygnięcie konkursu z okazji 15-lecia RetroTRAKTORa

Dodano dnia: 03/08/2021

Witajcie! Pragniemy przekazać bardzo miłą nowinę, mianowicie udało się rozstrzygnąć nasz konkurs zorganizowany wspólnie z Hurtownią Rolniczą Agro-Bis.Przypomnijmy, że pierwsze 3 zdjęcia, które otrzymały największą liczbę punktów (1x Lubię to! = 1 pkt, 1x Udostępnienie publiczne = 2 pkt.) zostaną nagrodzone odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. W tym miejscu pragnę wspomnieć, że liczyły się jedynie kliknięte Lubię to, a nie serduszka i inne emotki. Udostępnienia zaliczane były jedynie takie, gdzie udostępniono post publicznie – udostępnienia niepubliczne nie były brane pod uwagę mimo, że w niektórych przypadkach było ich 3 razy więcej. Dodatkowe dwie nagrody to zdjęcia wybrane przez nas.

Więc nie przedłużając informujemy, że:

  1. miejsce z wynikiem 257 pkt. zajęło zdjęcie Ursusa C-4011 z prasą – a do autora zdjęcia wędruje nagroda główna, czyli barek Ursus (bez zawartości 😉 )
  2. miejsce z wynikiem 231 pkt. to zdjęcie Zetora 25A i do jego autora powędruje zestaw nagród, składający się z lamp bezprzewodowych, lampy warsztatowej led oraz gadżetów RetroTRAKTOR.pl
  3. miejsce z wynikiem 211 pkt. to zdjęcie Ursusa C-360, a jego autor otrzyma taki sam zestaw jak za 2 miejsce, czyli lampy bezprzewodowe, lampę warsztatową oraz gadżety.

Zdjęcia wyróżnione przez nas, które również otrzymają nagrody drogą pocztową 🙂

 

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach! Prosimy o kontakt autorów powyższych zdjęć.

Paweł Rychter

 

Zobacz więcej na