Wesele na 7 traktorów

Dodano dnia: 27/08/2014

Powiem krótko. Byłem na weselu Kasi i Krzysia, którzy zakochali się w… starych traktorach i właśnie nimi pojechali wziąć ślub. A wszystko to odbyło się w Barwicach. I ja tam byłem i cosi tam piłem. A i zjadłem co nie co i nie byle co!
Wszystko zaczęło się na wystawie w Golubiu Dobrzyniu w roku 2013. Tam się poznaliśmy. Kolejne spotkanie na Balu Traktorzysty u Danusi i Leszka Nowaka. Tam Gienia Jasiorowska rzuciła temat ślubu Kasi i Krzyśka z paradą traktorów. Pomysł tak się spodobał, że jeszcze w tym samym roku postanowili zalegalizować narzeczeństwo.
Zjechaliśmy do nich na 7 traktorów. Młodzi pojechali Ursusem C-45 Leszka Nowaka. Za nimi nasze dziewczyny: Ulka Grzywacz Ursusem C-325, Gienia Jasiorowska Ursusem C-328, Sławek Chrapiński Zetorem Majorem, Ja Jacek Grzywacz pojechałem Porsche Juniorem, Marian Jasiorowski Zetorem Suprem (Leszka Nowaka) i jeszcze jeden traktor zamykający kolumnę Ursus C-4011 (też Leszka Nowaka).
Trasa przejazdu około 10 km w pięknej scenerii lasów i pól. Dziękujemy za zaproszenie Kasi i Krzyśkowi. Krzysiek już zakupił Zetora Majora i dołączył do pozytywnie zakręconych.

Jacek Grzywacz

 

Zobacz więcej na