Wilkowice po raz osiemnasty

Dodano dnia: 15/07/2019

Wielkimi krokami zbliża się największa w naszym kraju impreza skierowana do miłośników i kolekcjonerów zabytkowego sprzętu rolniczego. XVIII Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia 2019r. w Wilkowicach (woj. wielkopolskie) k. Leszna. Od wielu lat śmiało można określać to wydarzenie mianem międzynarodowego, z racji udziału kolekcjonerów z Niemiec, Austrii, Czech, Węgier, Słowacji, Holandii, Szwecji czy Danii. Po naszemu – po prostu Wilkowice – i każdy wie o co chodzi.

Jednocześnie odbywa się wystawa współczesnego sprzętu rolniczego – Roltechnika. Organizatorami Festiwalu są: Klub „Traktor i Maszyna”, Gmina Lipno i Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie. My od wielu lat sprawujemy patronat medialny nad imprezą.

Zgłoszenia uczestników festiwalu

Warunkiem udziału w festiwalu jest nadesłanie najpóźniej do 31.07.2019r. zgłoszenia oraz oświadczenia wystawcy, dostępnych do pobrania na stronie Klubu Traktor i Maszyna. Znajdziecie je tutaj, wraz z Regulaminem – www.traktorimaszyna.pl

Poniżej możecie obejrzeć kilka filmów z ubiegłorocznej edycji imprezy.

Do zobaczenia!

Zobacz więcej na