Wyścigi traktorów

Dodano dnia: 05/09/2016

4 września 2016r. w małej wiosce Nowa Wieś Notecka po raz trzeci odbyły się wyścigi traktorów. Po raz pierwszy zaproszono nas z retrotraktorami do uczestnictwa w tej imprezie. Było na co popatrzeć. Ze względu na brak transportu wybraliśmy tylko kilka ciągników, aby reprezentowały Klub „Traktor i Maszyna”. I tak w zawodach brali udział: Marian Banaszak z Fendem Fix-em, Wojtek Mikołajczak z Fordsonem, Marian Jasiorowski z Zetorem 50 Suprem i Heniu Robaszewski Fiatem.
Jak się okazało jeszcze nie jeden zabytkowy ciągnik brał udział w wyścigach. Traktory C-4011 czy C-360 pracujące do dzisiaj w polu. Zabawa przednia. Zachęcamy innych do udziału w kolejnych edycjach.
Inni uczestnicy wspierający naszych zawodników: Kasia, Kaziu, Łukasz, Ola Fons, Ulka i Jacek Grzywacz, Kasia Mikołajczak. Doping się przydał. W klasyfikacji końcowej nasz kolega Wojtek Mikołajczak w dogrywce zajął czwarte miejsce. Uważamy to za duży sukces biorąc pod uwagę, że brak było kategorii. Podzielono ciągniki na te największe i resztę. Brawo Wojtek. Dziękujemy za zaproszenie organizatorom.

Jacek Grzywacz

Zobacz więcej na