Wystawa RetroMOTO

Dodano dnia: 19/08/2021

W dniu 28 sierpnia br. odbędzie się w Obornikach IX edycja Wystawy Zabytkowych Pojazdów RetroMOTO. W tym roku będzie ona w mocno zmienionej formie, gdyż jako towarzysząca Dożynkom Gminnym. W dodatku nie będą organizowane zapisy, a jedynie wystawa na zasadach spotu – kto ma chęć się pojawić, po prostu przyjeżdża. Poniżej prezentujemy krótki zarys imprezy oraz plakaty Wystawy oraz Dożynek.

Kontakt z organizatorami: klub@retrotraktor.pl lub nr tel. 607 955 163

1. Wystawa odbywać się będzie na placu targowym, wjazd od ul. Zielonej lub od ul. Powstańców Wielkopolskich (z racji remontu wlotowej drogi od Wołowa, dotychczasowy wjazd jest nieczynny).
2. Wystawa w tym roku zorganizowana jest w nieco inny sposób, w połączeniu z Dożynkami Gminnymi.
3. Wystawa rozpocznie się oficjalnie ok. 14.30, po przybyciu delegacji z koszami dożynkowymi z Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego (ul. Trzebnicka).
4. Udział w wystawie mogą wziąć pojazdy wyprodukowane do 1989 roku, za wyjątkiem pojazdów polskiej produkcji, których data graniczna to 2002 rok.
5. W tym roku nie przyjmujemy żadnych zgłoszeń, a wystawa ma charakter spotu – masz ochotę, przyjeżdżasz 🙂
6. Plac wystawowy będzie zorganizowany na nawierzchni z kostki brukowej, obok sceny – nie będzie problemu z parkowaniem motocykli
7. Podczas wystawy zostaną nadane uczestnikom numery porządkowe, a następnie zostaną rozdzielone nagrody na drodze losowania. Możliwy jest jedynie odbiór osobisty nagrody podczas Wystawy, nie wysyłamy ani nie przekazujemy osobom trzecim nagród – w przypadku, gdy właściciel pojazdu opuści Wystawę przed losowaniem.
8. Wszystkich uczestników zobowiązujemy do zachowania szczególnej ostrożności, porządku oraz trzeźwości podczas Wystawy, a także reagowania na komunikaty i wskazówki osób odpowiedzialnych za organizację.
9. Dla uczestników przygotowane zostaną naklejki pamiątkowe.
10. Oficjalne zakończenie Wystawy przewidujemy ok. godziny 18.00, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby chętni zostali dłużej i skorzystali z atrakcji – m.in. występu zespołu Trubadurzy.

Zobacz więcej na