Sam 1CA90

Ciągniki wykonane własnoręcznie, ale na głównych podzespołach mających ponad 25 lat. Forum na okres próbny - proszę zapoznać się z Regulaminem.
Sam es10

Re: Sam 1CA90

Post autor: Sam es10 »

Witam wszystkich,mam wiele do zapytania bardziej doświadczonych tutaj osób, kupiłem sama es 10andoria, wszystko działa itd,ale wczoraj na Facebooku do której należałem, padło pytanie czy warto kupić silnik 1ca90... oczywiście większość odradzała kolesiowi,a ja po przeczytaniu się zmartwiłem ,że kupiłem sama 10andoria,teraz w stresie jestem jak długo będzie chodził moj sam,pytanie do was ,czy mam mieć jakieś obawy?proszę o pomoc...z góry będę wdzięczny, pozdrawiam
Awatar użytkownika
oman7

Re: Sam 1CA90

Post autor: oman7 »

Sam es10 pisze: 22 sty 2021, 9:47 Witam wszystkich,mam wiele do zapytania bardziej doświadczonych tutaj osób, kupiłem sama es 10andoria, wszystko działa itd,ale wczoraj na Facebooku do której należałem, padło pytanie czy warto kupić silnik 1ca90... oczywiście większość odradzała kolesiowi,a ja po przeczytaniu się zmartwiłem ,że kupiłem sama 10andoria,teraz w stresie jestem jak długo będzie chodził moj sam,pytanie do was ,czy mam mieć jakieś obawy?proszę o pomoc...z góry będę wdzięczny, pozdrawiam

Nie masz się czym martwić.
Te silniki pracują po 30 lat bez remontu.
Wymieniaj olej filtry,będzie ci długo służył.
ODPOWIEDZ